تاریخ: 9:03 :: 2020/08/03

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴ هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال سود کسب کرد. «وامید» در سال مالی 98 چقدر سود ساخت؟

به گزارش رادیو سهام، شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید با سرمایه ۳۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۴ هزار و ۳۰۸ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۲۸۹ هزار و ۱۵۶ میلیارد و ۳۹۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳ هزار و ۵۲ میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال به ۷۷ هزار و ۳۶۱ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز با افزایش ۶۴۱ هزار و ۵۹۰ میلیارد و ۷۰۵ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۹۳۰ هزار و ۷۴۷ میلیارد و ۹۸ میلیون ریال محاسبه شد.

وامید” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۱۲ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال به مبلغ ۵ هزار و ۴۶۶ میلیارد و ۳۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴ هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۸۶۵ میلیارد و ۵۰۳ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

منشاء نقدینگی در بازار سهام
محمدمهدی مومن زاده: «در کنار کمیّت بازار اوراق تامین مالی، ترکیب و ماهیت رشد این بازار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  ریزش ۴۳۰۰۰ واحدی نماگر تالار شیشه‌ای