2680, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دبیر انجمن انبوه‌سازان قم می‌گوید: در اواخر شهریور و اوایل مهر به دلیل جابه‌جایی برخی مردم در فصل مدارس ممکن است که قیمت اجاره‌بهای مسکن دوباره افزایش یابد. بنابراین در روزهای پایانی تابستان نباید تصور کاهش قیمت اجاره خانه را داشته باشیم. تصور کاهش قیمت اجاره خانه را نداشته باشیم

به گزارش رادیو سهام، دبیر انجمن انبوه‌سازان قم در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت اجاره مسکن در نیمه دوم سال افزایش می‌یابد؟  گفت: در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه به دلیل جابه‌جایی برخی مردم در فصل مدارس ممکن است که قیمت اجاره‌بهای مسکن دوباره افزایش یابد. بنابراین در روزهای پایانی تابستان نباید تصور کاهش قیمت اجاره خانه را داشته باشیم.

محمد علی ربانی افزود: افزایش اجاره‌بهای مسکن نیز در این ایام طبیعی است، چرا که فعلا تقاضا برای اجاره خانه وجود دارد. تصور ما این است که بعد از شروع سال تحصیلی قیمت اجاره مسکن تا پایان سال دیگر ثابت باقی خواهد ماند. یعنی بازار اجاره مسکن دوباره راکد خواهد شد.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا با ساخت مسکن ملی قیمت مسکن تغییری خواهد کرد؟ اظهار کرد: بازار مسکن متاثر از قیمت دلار، عرضه و تقاضا است. فعلا دولت برای تولید مسکن قدمی برنداشته است؛ چنانچه برنامه‌های دولت در ساخت مسکن اجرایی شود قیمت مسکن ثابت باقی می‌ماند.

حتما بخوانید :  قیمت طلا تغییر جهت می‌دهد؟

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

وام مسکن ۲۵۰ میلیون تومان می شود | جزئیات طرح مسکن کارکنان دولت
بانک عامل بخش مسکن سقف تسهیلات قابل پرداخت از محل حساب پس‌انداز مسکن جوانان در تهران را ۶۰ درصد افزایش داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.