تاریخ: 9:42 :: 2020/09/15

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

۱۱ افزایش سرمایه جدید بورس اعلام شد. جزییات 11 افزایش سرمایه جدید بورس

به گزارش رادیو سهام به نقل از کدال، جزییات افزایش سرمایه های زیر تشریح شد:

 1. دلر اصلاح دلایل اصلاح:با توجه به تغییر مبلغ افزایش سرمایه از ۹۰۰٫۰۰۰ ملیون ریال به ۱٫۱۲۵٫۰۰۰ میلیون ریال گزارش توجیهی افزایش سرمایه تغییر یافت
 2. افزایش سرمایه در کسرام تصویب شد
 3. شاملا ا عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-99A-081 مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ ۴۲۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۸۴۰,۰۰۰ میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۴۲۰,۰۰۰ میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ لغایت تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
 4. دزهراوی گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۲,۵۰۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۲۰۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد.
 5. مجوز افزایش سرمایه ۲۳۳ درصدی #کپشیر از محل مطالبات و آورده نقدی صادر شد.
 6. وگستر پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان | درصد افزایش سرمایه: ۵۰۰ درصد | محل تامین: مطالبات، آورده نقدی و سود انباشته.
 7. افزایش سرمایه مادیرا تایید حسابرس گرفت
 8. وهور به سمت تجدید می رود
 9.  افزایش سرمایه ۲۰۰% در مجمع #صبا تصویب شد
 10. رانفور تجدید در جریان است: پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت به استحضار می رساند با توجه به پیگیری سهامداران محترم در خصوص افزایش سرمایه شرکت و پیرو تکلیف مقرر شده توسط مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مبنی بر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و پیرو اطلاعیه های قبلی فرآیند اجرای افزایش سرمایه در حال انجام است و پس از انجام کامل ارزیابی ها و تصویب گزارش توجیهی مربوطه در هیأت مدیره، اطلاع رسانی لازم مجدداً انجام خواهد شد.
 11. ومعلم با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-99A-096 مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۰۹:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ در استان تهران ،شهر تهران به آدرس بلوار حقانی، انتهای گاندی شمالی، خیابان برادران شریفی (به سمت ولیعصر)، پلاک ۴۴، طبقه ششم برگزار میگردد. دستور جلسه : تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه.
حتما بخوانید :  ارزش دلاری بورس تهران نصف شد

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

افزایش ۳۰ درصدی فروش "ستران" در اولین ماه پاییز
شرکت سیمان تهران طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به انتهای مهر معادل ۶۰۶,۸۱۳ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره ۱ ماهه مشابه سال قبل ۳۰% افزایش داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,