تاریخ: 12:24 :: 2020/09/15

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت سیمرغ در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۵۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۱ اعلام شده بود، از افزایش ۲۱۶ درصدی در هر سهم حکایت دارد. مروری بر عملکرد ۶ ماه "سیمرغ"

به گزارش رادیو سهام، شرکت سیمرغ با سرمایه یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سیمرغ در دوره یاد شده، مبلغ ۳۳۳ میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۵۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۱۶ درصدی برخوردار است.

همچنین در صورت‌های مالی تلفیقی ۶ ماهه منتهی به دوره ۳۰ آذر ۱۳۹۹ شرکت سیمرغ، سود هر سهم با افزایش ۳۸۷ درصدی نسبت به دوره مشابه، مبلغ ۳۰۲ ریال و سود خالص ۳۹۲ میلیارد و ۹۶۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود “سیمرغ” در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۸۱ ریال و سود خالص را ۱۰۵ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال قید کرده است.

حتما بخوانید :  پیش بینی بورس تهران از انتخابات آمریکا

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,