2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

خبرهای متفاوتی درباره زمان واریز یارانه مهرماه ۹۹ و اینکه مبلغ یارانه مهرماه چقدر است به گوش می رسد که در ادامه خبر به بررسی آن ها پرداخته ایم.

به گزارش رادیو سهام، خبرهای متفاوتی از افزایش میزان یارانه مهرماه ۹۹ به گوش می رسد و ممکن است واریز یارانه ۱۲۰ هزارتومانی در مهرماه آغاز شود. اینکه یارانه مهرماه ۹۹ چقدر است و زمان واریز یارانه مهر ماه ۹۹ چه موقعی است را در خبر می توانید بخوانید. مبلغ یارانه مهر ۹۹ ممکن است متفاوت از ماه های گذشته باشد و یارانه مهر ۹۹ به همراه یارانه کالایی واریز شود. در ادامه جزئیات بیشتر از واریز بارانه مهر ماه ۹۹ را بخوانید.

زمان واریز یارانه مهر ماه ۹۹

 

یارانه نقدی مهرماه ۱۳۹۹ مطابق روال واریز، ساعت ۲۴:۰۰ روز یکشنبه ۲۰ مهرماه سال جاری به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود. 

یکصد و شانزدهمین مرحله از یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی مربوط به مهرماه ۹۹، در حالی ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۰ مهرماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود که پیش تر مطابق با اعلام دولت، سه مرحله از اقساط وام یک میلون تومانی کرونا، از مبلغ یارانه هر خانوار متقاضی، کسر شده بود و حالا در اولین ماه پاییز، چهارمین قسط وام کرونا کسر خواهد شد.

حتما بخوانید :  پیش‌بینی صرافان از وضعیت قیمت دلار

 

 پیشتر جبارکوچکی نژاد از اعطای یارانه ۱۲۰ هزارتومانی با عنوان یارانه کالایی نام برده بود. اینکه افزایش مبلغ یارانه نقدی در دستورکار است یا خیر باید مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه خبر زیر زمان واریز یارانه مهرماه ۹۹ و مبلغ یارانه مهرماه اطلاعات بیشتری را آورده ایم.

برخی از منابع اعلام کردند که دولت پس از ۱۰ سال قصد افزایش میزان یارانه را دارد و مجلس نیز طرح یارانه ۱۲۰ هزارتومانی را رقم زد.زمان واریز یارانه مهرماه ۹۹ اعلام شد . آیا افزایش سه برابری یارانه از مهرماه آغاز می شود؟ در این خبر به بررسی افزایش یارانه و زمان واریز یارانه مهرماه ۹۹ میپردازیم.

مبلغ یارانه جدید زمان واریز 

یک نماینده مجلس از پرداخت یارانه جدید به برخی از خانوارها خبر داد. یارانه ۱۲۰ هزارتومانی که از آن به عنوان یارانه کالایی نام برده می شود قرار است به ۶۰ میلیون ایرانی پرداخت شود. افزایش یارانه در پی گرانی های این روزها توسط نمایندگان مجلس دنبال می شود تا آن ها بتوانند با افزایش یارانه نقدی فشار اقتصادی بر روی سرپرستان خانوار را کم کنند.

 

هدفمندی یارانه سال هاست که در این اجرا می شود و با آزادسازی تدریجی قیمت حامل های انرژی دولت یارانه نقدی را هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می کرد. یارانه نقدی به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر طراحی شد و دولت ماهانه مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرست خانوار واریز می کرد.

حتما بخوانید :  قیمت طلا تا انتخابات آمریکا نوسان دارد | پیش‌بینی قیمت طلا در هفته جدید

منبع : راهبرد معاصر

خبر انتخاب شده برای شما

چهارمین صعود متوالی طلا در هفته آتی
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش عرضه طلای آب‌شده به بازار و برخورد نیروی انتظامی با معاملات کاغذی را دو دلیل عمده ریزش قیمت طلا و سکه عنوان کرد و گفت: یکی از اتفاقات بی‌سابقه، تاثیر کاهش قیمت طلا بر افت نرخ ارز بوده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.