2681, 2224, 
[ratings]

رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با توجه به اینکه هفته آینده پایان ماه صفر است قیمت طلا و سکه تا پایان هفته بعد روند صعودی ندارد. اما با توجه به حباب بالای قیمت سکه، ممکن است در آینده خریداران سکه با زیان مواجه شوند. پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان ماه صفر | سکه نخرید، ضرر می‌کنید

به گزارش رادیو سهام، با ثبات قیمت دلار و رسیدن آن به کانال 29 هزار و 200 تومان قیمت طلا با نوسان اندکی رو به رو شد. اما آیا ثبات قیمت طلا و سکه در هفته آینده ادامه‌دار است؟

رئیس اتحادیه طلای تهران درباره وضعیت بازار طلا در هفته آینده به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به اینکه هفته آینده پایان ماه صفر است قیمت طلا و سکه تا پایان هفته بعد افزایش نمی‌یابد. چنانچه ثبات قیمت دلار ادامه‌دار باشد، قیمت طلا و سکه نیز ثابت می‌ماند.

ابراهیم محمدولی در توصیه‌ای اظهار کرد: با توجه به اینکه خرید طلای آب شده نیاز به آگاهی دارد به مردم توصیه می‌کنیم که از خرید طلای آب شده برای سرمایه‌گذاری اجتناب کنند. البته این روزها سکه نیز با حباب زیادی همراه است. بنابراین ممکن است در آینده خریداران سکه با زیان مواجه شوند.

او تصریح کرد: توصیه ما به مردم این است که به جای خرید طلای آب شده، مصنوعات طلا را بخرند. چراکه با خرید مصنوعات طلا به تولیدکنندگان این حوزه کمک خواهیم کرد.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

اعلام زمان واریز یارانه نقدی خرداد
کمیسون تلفیق از محل تسعیر ارز ۱۰۶ هزار میلیارد تومان برای هزینه‌کرد در قالب هدفمندی یارانه‌ها پیش بینی کرده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.