2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با توجه به اینکه هفته آینده پایان ماه صفر است قیمت طلا و سکه تا پایان هفته بعد روند صعودی ندارد. اما با توجه به حباب بالای قیمت سکه، ممکن است در آینده خریداران سکه با زیان مواجه شوند. پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان ماه صفر | سکه نخرید، ضرر می‌کنید

به گزارش رادیو سهام، با ثبات قیمت دلار و رسیدن آن به کانال ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت طلا با نوسان اندکی رو به رو شد. اما آیا ثبات قیمت طلا و سکه در هفته آینده ادامه‌دار است؟

رئیس اتحادیه طلای تهران درباره وضعیت بازار طلا در هفته آینده به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به اینکه هفته آینده پایان ماه صفر است قیمت طلا و سکه تا پایان هفته بعد افزایش نمی‌یابد. چنانچه ثبات قیمت دلار ادامه‌دار باشد، قیمت طلا و سکه نیز ثابت می‌ماند.

ابراهیم محمدولی در توصیه‌ای اظهار کرد: با توجه به اینکه خرید طلای آب شده نیاز به آگاهی دارد به مردم توصیه می‌کنیم که از خرید طلای آب شده برای سرمایه‌گذاری اجتناب کنند. البته این روزها سکه نیز با حباب زیادی همراه است. بنابراین ممکن است در آینده خریداران سکه با زیان مواجه شوند.

او تصریح کرد: توصیه ما به مردم این است که به جای خرید طلای آب شده، مصنوعات طلا را بخرند. چراکه با خرید مصنوعات طلا به تولیدکنندگان این حوزه کمک خواهیم کرد.

حتما بخوانید :  اگر قصد خرید خودرو دارید بخوانید | پیش بینی قیمت ها در بازار

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

سقف وام مسکن افزایش می‌یابد؟
برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که در شرایط کنونی برای کاهش التهاب بازار مسکن، افزایش نرخ سود بانکی می تواند کمک کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.