تاریخ: 9:46 :: 2020/10/12

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت نیروکلر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به مردادماه ۱۳۹۹ به ازای هر سهم ۱,۸۰۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل %۴۴ افزایش یافته است؛ این تغییر عمدتاً ناشی از رشد %۲۰ درآمدهای عملیاتی بوده است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت نیروکلر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به مردادماه ۱۳۹۹ به ازای هر سهم ۱,۸۰۱ ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل  %۴۴ افزایش  یافته است؛ این تغییر عمدتاً ناشی از  رشد %۲۰ درآمدهای عملیاتی  بوده است.

«شکلر» با سرمایه ثبت شده ۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ مبلغ  ۹۰۰,۳۹۸ میلیون ریال سود خالص  محقق کرده است.

 برنامه های با اهمیت دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ شرکت نیرو کلر به شرح زیر است: 

اتمام طرح توسعه اسید کلریدریک با هدف افزایش ظرفیت واحد از ۷۵ تن در روز به ۱۵۰ تن در روز و اتمام طرح توسعه آب ژاول با هدف افزایش ظرفیت واحد از ۶۰ تن در روز به ۹۰ تن در روز ، تهیه طرح جهت توسعه و افزایش ظرفیت واحد پرکلرین از ۱۰ تن به ۲۰تن در روز. اتمام طرحهای افزایش ظرفیت mca و cmc در کارخانه یزد که و همچنین پیگیری تکمیل ظرفیت واحد cmc و mca در کارخانه یزد. 

حتما بخوانید :  سود هر سهم "چکاپا" کاهشی شد

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,