2681, 2224, 
[ratings]

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند صعودی بازار طلا خبر داد و گفت: در بازار امروز قیمت طلا و سکه با وجود کاهش نرخ ارز و بهای اونس، نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان هفته

به گزارش رادیو سهام، ابراهیم محمدولی درباره وضعیت بازار طلا توضیح داد: امروز قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافت؛ البته این در حالیست که نرخ ارز و بهای اونس جهانی کاهشی بوده است.

او ادامه داد: قیمت طلا در مقایسه با آخرین نرخ معاملات روز گذشته حدود ۴۰هزار و سکه ۳۰۰هزار تومان گران‌تر شده است.

محمدولی درباره وضعیت تقاضا نیز اظهار کرد: در حال حاضر مصنوعات طلا همچنان خریدار ندارد اما تقاضا برای طلای آب‌شده و سکه بالا است.

وی به عرضه ۵۰میلیون دلار اسکناس به بازار ارز توسط بازارساز اشاره کرد و گفت: این اقدام تاثیر خود را بر قیمت دلار گذاشته اما فعلا بازار طلا واکنشی به این موضوع نشان نداده است، اما اگر همین روند ادامه داشته باشد قیمت طلا و سکه هم کاهش خواهد یافت.

قیمت طلا و سکه ۲۱مهر۹۹

محمدولی با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه امامی به ۱۶میلیون و ۱۰۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۵میلیون تومان رسید.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه در بازار امروز هشت میلیون و ۹۰۰هزار، ربع سکه پنج میلیون و ۸۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۹۵۰هزار تومان است؛ همچنین هر مثقال طلا شش میلیون و ۳۴۳هزار و هرگرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۴۶۴هزار تومان قیمت خورد.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.