تاریخ: 12:11 :: 2020/10/13

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت نفت ایرانول در صورت مالی منتشر کرده خود خبر از فروش ۱۷۳۰ میلیارد تومانی در نیمه نخست سال داد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت نفت ایرانول گزارش عملکرد شهریورماه خود را در سامانه کدال منتشر کرد. مطابق با این گزارش، شرکت در ماه مذکور بالغ بر ۴۴۱ میلیارد و ۸۹۳ میلیون تومان فروش انواع محصول داشته که این عدد رشد ۲۶ درصدی را نسبت به مرداد ماه نشان می‌دهد.

قابل ذکر است «شرانل» در مرداد ماه به میزان ۳۵۰ میلیارد تومان فروش انواع محصول داشته است.

نکته قابل توجه در آمار فروش داخلی «شرانل»، جهش ۸۴ درصدی مبلغ فروش شرکت در شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

در این بین مبلغ فروش داخلی شرکت در شهریورماه برابر با ۳۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان گزارش شده که در مردادماه این عدد ۲۳۶ میلیارد تومان اعلام شد ه بود که ۳۳ درصد افزایش یافته است.

همچنین فروش صادراتی ایرانول در شهریور ماه بالغ بر ۱۲۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که نسبت به مردادماه افزایش و رشد ۱۲ درصدی و نسبت به شهریور سال گذشته رشد ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.

در مجموع «شرانل» از ابتدای سال مالی تاکنون بالغ بر هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان فروش انواع محصول را به ثبت رسانده است که از این میزان هزار و ۲۸۸ میلیارد تومان به فروش داخلی و ۴۴۲ میلیارد تومان به فروش صادراتی اختصاص یافته است که در کل رشد ۲۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

حتما بخوانید :  چرا بورس‌تهران به صعود نرخ ارز توجهی نکرد؟

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی "کاوه"
هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۵ هزار میلیارد ریالی، معادل ۱۰۰ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.