تاریخ: 14:42 :: 2020/10/13

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۱۳۲ واحدی روبرو شد.

به گزارش رادیو سهام، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۱میلیارد و ۴۷۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۰هزار و ۸۹۶میلیارد تومان در یک میلیون و ۳۹۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۳۲واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۷۹هزار و ۶۳۹واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت اصفهان، سرمایه‌گذاری نفت و گاز تامین و مخابرات ایران شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و معدنی و صنعتی چادرملو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۶۷۸میلیارد تومان در یک میلیون و ۴۲هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۲۷۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، بانک دی و تولید نیروی برق دماوند شد و در مقابل شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن گهر زمین و پتروشیمی مارون بیشترین اثر مثبت را بر شاخص فرابورس به نام خود ثبت کردند.

حتما بخوانید :  جزییات جلسه علنی مجلس در مورد بررسی وضعیت بازار سرمایه

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی "کاوه"
هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۵ هزار میلیارد ریالی، معادل ۱۰۰ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: