تاریخ: 16:28 :: 2020/10/19

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت سیمان شمال در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۴۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۹۲ درصد اعلام شده بود، از افزایش ۱۷ در هر سهم حکایت دارد. سود هر سهم "سشمال" افزایش اندکی داشت

به گزارش رادیو سهام، شرکت سیمان شمال با سرمایه یک هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان شمال در دوره یاد شده، مبلغ ۴۴۱ میلیارد و ۶۶۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۴۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۷ درصدی برخوردار است.

یادآوری می‌شود “سشمال” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲۹۲ ریال و سود خالص را ۳۱۳ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، شرکت سیمان شمال دلایل تغییرات اطلاعات واقعی دوره منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ را به شرح زیر اعلام کرد:

افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران به میزان ۲۰ درصد از مبلغ یک هزار و ۷۸ میلیارد و ۷۱ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۲۹۰ میلیارد و ۸۵ میلیون ریال، در مهر ماه ۱۳۹۹ به ثبت رسیده است.

حتما بخوانید :  "وخارزم" از واگذاری های آبان ماه ۵۵۷ میلیارد ریال سود کسب کرد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

اطلاعیه مهم برای فروشندگان سهام عدالت
نحوه دریافت سود سهام عدالت برای آن دسته از مشمولانی که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند مشخص شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.