تاریخ: 12:08 :: 2020/10/24

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت بهمن لیزینگ در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۹۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۵۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت بهمن لیزینگ با سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت بهمن لیزینگ در دوره یاد شده، مبلغ ۶۱۷ میلیارد و ۶۹۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۹۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

این شرکت فرابورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۲۵ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۵۷۶ میلیارد و ۲۶۳ میلیون ریال اعلام کرده است.

 “ولبهمن” در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۸۳ ریال و سود خالص را ۲۵۶ میلیارد و ۵۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، شرکت بهمن لیزینگ دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی را به شرح زیر اعلام کرده است:

حتما بخوانید :  ایجاد ۲۵۰صندوق در بورس | امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها ۴۰۰ برابر شد

افزایش پیش پرداخت و موجودی کالا با توجه به سیاست های شرکت بابت خریدهای صورت پذیرفته خودرو جهت افزایش حجم عملیات شرکت در شش ماهه دوم سال بوده است. با توجه به اعلام شرایط فروش در پایان شهریور ماه جهت تامین خودرو بر اساس درخواست مشتریان بوده است. همچنین واریزی مشتریان در آخرین روزهای شهریور جهت خرید خودرو، سبب افزایش میزان پیش دریافت نیز شده است که در مهر ماه با فرآیند تکمیل پرونده خودرو ها از محل موجودی اختصاص و حساب پیش دریافت و موجودی کالا تعدیل می شود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

محصولات شیمیایی و پلیمیری با 40 درصد رشد مواجه خواهند شد
عضو هیات‌مدیره کارگزاری بانک مسکن معتقد است اقتصادی جهانی در حال احیای مجدد است و به واسطه این امر قیمت های جهانی دوباره روند صعودی به خود می گیرند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.