تاریخ: ۷:۵۰ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

2067, 
[ratings]

نماد فولاد پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ابلاغیه شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش رادیو سهام،  نماد فولاد در رابطه با ابلاغیه شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد توضیحاتی را ارائه داد.

«پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ابلاغیه شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد به استحضار می‌رساند عطف به نامه با شماره پیگیری ۶۹۵۲۶۷ مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ آن سازمان در خصوص اعلام آثار ” شیوه نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد ” ( مصوبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت )، به استحضار می‌رساند کاهش مبنای تعیین قیمت پایه اسلب، ورق گرم و ورق سرد از ۹۵ درصد فوب خلیج فارس به ۸۰ درصد قیمت منطقه CIS با تسعیر نرخ نیما، موجب کاهش قیمت فروش محصولات شرکت خواهد شد. همچنین در خصوص دستور العمل اجرایی نرخ و نحوه عرضه سنگ آهن در بورس کالا، ضمن تاکید بر این نکته که قیمت‌ها در شرکت‌های تولیدکننده فولاد در وضعیتی است که امکان و ظرفیت پذیرش افزایش بهای تمام شده بدون تغییر در قیمت فروش وجود ندارد، به آگاهی می‌رساند بدلیل اینکه هنوز دستورالعمل موصوف به این شرکت ابلاغ نگردیده است امکان تعیین آثار آن برعملکرد مالی و سودآوری شرکت مقدور نیست. شایان ذکر است به محض ابلاغ دستورالعمل‌های اجرایی مرتبط با این شیوه نامه آثار ناشی از آن به سهامداران و سرمایه گذاران محترم اطلاع رسانی خواهد گردید.»

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

چشم‌انداز بازار فلزات پایه از نگاه متال بولتن
در حالی که وزارت صمت در چند هفته گذشته به قیمت‌گذاری دستوری فولاد بر اساس ۷۵ درصد cis اصرار داشت اما امروز تمام بخشنامه‌های مانع صادرات فولاد لغو شدند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.