تاریخ: ۱۱:۵۹ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

2067, 
[ratings]

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۵۷ میلیارد و ۵۷۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش رادیوسهام، شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با سرمایه ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱ هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۵ هزار و ۸۳۱ میلیارد و ۷۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۷۶ میلیارد و ۱۰۶ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۲۷۱ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی نیز با کاهش ۵ هزار و ۳۲۰ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال معادل ۸۰ هزار و ۵۱۰ میلیارد و ۲۸۷ میلیون ریال محاسبه شد.

و”خارزم تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۰۷ میلیارد و ۹۴۳ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۳۶۵ میلیارد و ۵۱۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۵۷ میلیارد و ۵۷۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی در آبان ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۸۶ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در سخنانی ضمن بیان اینکه مجلس و دولت باید خلاهای قانونی بازار سرمایه را رفع کنند در ادامه اعلام کرد راهی جز حمایت از بورس نداریم.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.