تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

2067, 
[ratings]

گزارش عملکرد هشت ماهه بانک اقتصادنوین نشان از حرکت شتابنده این بانک در افزایش سهم بازار و توسعه فعالیت‌های بانکداری است به‌طوری‌که درآمدهای این بانک تنها در یک ماه گذشته ۲۱درصد رشد نشان می‌دهد.

به گزارش رادیوسهام، بر اساس اطلاعات سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال)، بانک اقتصادنوین در هشت ماهه سال جاری، از محل اعطای تسهیلات، ۵۴ هزار و ۹۲۰ میلیارد ریال سود کسب کرده و در مقابل در همین دوره زمانی به سپرده‌های سرمایه‌گذاری حدود ۴۷ میلیون و ۴۰۱میلیارد ریال سود پرداخت کرده است. مقایسه این ارقام نشان می‌دهد، تراز عملیاتی بانک اقتصادنوین در هشت ماه ابتدایی سال جاری هفت هزار و ۵۲۰میلیارد ریال مثبت بوده است که نشان از عملکرد مطلوب این بانک دارد.

همچنین بانک اقتصادنوین در آبان ماه سال جاری از محل پرداخت تسهیلات با بیش از ۳۴درصد رشد نسبت به ماه قبل، بالغ‌بر ۹هزار و ۵۶۱میلیارد ریال سود کسب کرده که بعد از کسر سود پرداختی به سپرده‌های سرمایه‌گذاری، موفق به تحقق یک هزار و ۹۱۵میلیارد ریال تراز مثبت شده است.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

چشم‌انداز بازار فلزات پایه از نگاه متال بولتن
در حالی که وزارت صمت در چند هفته گذشته به قیمت‌گذاری دستوری فولاد بر اساس ۷۵ درصد cis اصرار داشت اما امروز تمام بخشنامه‌های مانع صادرات فولاد لغو شدند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.