2682, 2224, 
[ratings]

دیروز دلار در بازار آزاد ۴۵۰ تومان افزایش یافت و به بهای ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین قیمت دلار دیروز در بازار متشکل ۲۴,۶۰۱ تومان شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

به گزارش رادیو سهام، دیروز دلار در بازار آزاد ۴۵۰ تومان افزایش یافت و به بهای ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین قیمت دلار دیروز در بازار متشکل ۲۴,۶۰۱ تومان شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

واریز هزار میلیارد تومان منابع صندوق توسعه ملی به بورس، تصویب دوفوریت بررسی طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌‍‌‌‌ها در مجلس و احتمال لغو بازرسی‌های آژانس از تاسیسات هسته‌ای در روز گذشته سیگنال‌هایی برای آینده بازار ارز بودند.

در این مورد اقتصادنیوز نوشت: بازار ارز امروز یک سیگنال مهم از افزایش قیمت دریافت کرد و آن هم برگشت نرخ حواله درهم به بالای ۷ هزار تومان بود. در صورتی که درهم فردا به بالای ۷ هزار  و ۲۰۰ تومان برود، می توان انتظار رشد بیشتر در بازار داخلی را داشت.

با این حال، اگر خط ۷ هزار تومانی درهم از دست برود، بازگشت دلار به مسیر نزولی نیز دور از دسترس نخواهد بود. روز دوشنبه، ارزش دلار در هرات افغانستان نیز صعودی شده بود و این مساله هم انتظارات بازیگران بازار داخلی را تحت تاثیر قرار داد. تحلیل گران فنی نیز عنوان می کنند، کانال ۲۴ هزار تومانی به عنوان کف قیمت دلار عمل کرده است و تصور اینکه قیمت این ارز به کف خورده است، موجب شد که امروز میزان خریدها کمی بیشتر از روزهای قبل شود.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

رکود، قیمت مسکن را می ریزد یا آوار می کند؟
بازار مسکن حالا در فاز جدیدی قرار گرفته است. در حالی که شمارش معکوس برای کاهش قیمت مسکن مخصوصاً در مناطق گران قیمت تهران یعنی مناطق یک دو و سه آغاز شده است اما برخی دلالان تدابیری را برای پیشگیری از ریزش قیمت‌ها در دستور کار قرار داده اند .
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.