تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

2067, 
[ratings]

در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۰.۷درصد افت قیمت مواجه شد.

به گزارش رادیو سهام، در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۰.۷درصد افت قیمت مواجه شد و در بین نماد‌های پرتراکنش قرار گرفت.

سهام فولاد مبارکه در آخرین معاملاتش ۱۴,۰۵۰ریال خرید و فروش شد که نسبت به دیروز ۲.۵درصد افت داشته است. فولاد معاملات فردا را با ۱۴,۳۲۰ریال آغاز خواهد کرد. ۱۸۸میلیون برگه سهام در دست معامله گران جا به جا شد.

ارزش معاملات این نماد به ۲۷۰میلیارد تومان رسید. ۸۷درصد خریداران این سهم حقیقی‌ها و ۱۳درصد کد‌های حقوقی بودند. ۱۷۴میلیون برگه سهم(۹۲درصد) توسط حقیقی‌ها و۱۴میلیون برگه سهم(۸درصد) به فروش رفت.

معاملات امروز فولاد مبارکه متعادل انجام گرفت. فولاد پس از ۵روز رشد متوالی با افت قیمت رو به رو شد. حجم معاملات این نماد نسبت به روز‌های گذشته کاهش یافته است. همچنین دیروز  اطلاعیه‌ای تحت عنوان پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه در سامانه کدال منتشر شد که تحقق آن منوط بر موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

افت قیمت "فولاد" پس از ۵روز رشد

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

چشم‌انداز بازار فلزات پایه از نگاه متال بولتن
در حالی که وزارت صمت در چند هفته گذشته به قیمت‌گذاری دستوری فولاد بر اساس ۷۵ درصد cis اصرار داشت اما امروز تمام بخشنامه‌های مانع صادرات فولاد لغو شدند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.