2681, 2224, 
[ratings]

تحلیلگران اقتصادی بانک سوسایت جنرال فرانسه همچنان بر این باورند که قیمت طلا در بلندمدت روندی نزولی خواهد داشت و افزایش ارزش دلار و بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا موجب کاهش بیشتر قیمت این فلز زرد خواهد شد.

رادیوسهام: به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس امپایر، تحلیلگران اقتصادی سوسایت جنرال معتقدند که با ادامه روند نزولی قیمت نفت و نرخ تورم در اقتصاد جهانی قیمت طلا نیز طی ماه های آینده با افت بیشتری روبرو خواهد شد. بر اساس این گزارش استفانی آیمس تحلیلگر سوسایت جنرال در این باره گفت: چشم انداز قیمت طلا همچنان نزولی و کاهشی است. تا زمانی که طلا نتواند به بالاتر از سطوح ۱۲۲۵ تا ۱۲۴۰ دلاری برسد این فلز زرد به روند نزولی خود ادامه خواهد داد.

وی پیش بینی کرد که قیمت طلا تا سه ماه آینده به کمتر از ۱۰۸۵ دلار در هر اونس خواهد رسید. افزایش ارزش دلار بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و تصمیم احتمالی فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره از عوامل موثر بر افت احتمالی قیمت طلا در ماه های آینده خواهد بود.

منبع: tgju.org

خبر انتخاب شده برای شما

بازار مسکن تکان می‌خورد؟
اسم‌رمز حباب‌بازان ملکی برای منحرف کردن بازار مسکن از مسیر ریزش قیمت، لو رفت. بررسی‌ها در بازار ملک نشان می‌دهد تنها گروه برنده عصر جهش قیمت - سفته‌بازها - اکنون برای به‌هم‌زدن معادله جدید به‌دنبال القای «پایان فاز پساجهش با خریدهای شب‌عید» است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,