2681, 2224, 
[ratings]

تحلیلگران اقتصادی بانک سوسایت جنرال فرانسه همچنان بر این باورند که قیمت طلا در بلندمدت روندی نزولی خواهد داشت و افزایش ارزش دلار و بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا موجب کاهش بیشتر قیمت این فلز زرد خواهد شد.

رادیوسهام: به گزارش پایگاه اینترنتی اف ایکس امپایر، تحلیلگران اقتصادی سوسایت جنرال معتقدند که با ادامه روند نزولی قیمت نفت و نرخ تورم در اقتصاد جهانی قیمت طلا نیز طی ماه های آینده با افت بیشتری روبرو خواهد شد. بر اساس این گزارش استفانی آیمس تحلیلگر سوسایت جنرال در این باره گفت: چشم انداز قیمت طلا همچنان نزولی و کاهشی است. تا زمانی که طلا نتواند به بالاتر از سطوح ۱۲۲۵ تا ۱۲۴۰ دلاری برسد این فلز زرد به روند نزولی خود ادامه خواهد داد.

وی پیش بینی کرد که قیمت طلا تا سه ماه آینده به کمتر از ۱۰۸۵ دلار در هر اونس خواهد رسید. افزایش ارزش دلار بهبود اوضاع اقتصادی آمریکا و تصمیم احتمالی فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره از عوامل موثر بر افت احتمالی قیمت طلا در ماه های آینده خواهد بود.

منبع: tgju.org

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,