تاریخ: ۳:۴۷ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

2067, 
[ratings]

شرکت لابراتوارهای سینادارو در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۸۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۷۳ اعلام شده بود، از افزایش تنها یک درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش رادیوسهام،  لابراتوارهای سینادارو  با سرمایه ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لابراتوارهای سینادارو در  دوره یاد شده، مبلغ ۷۸۹ میلیارد و ۶۹۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۸۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش یک درصدی برخوردار است.

یادآوری می‌شود “دسینا” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۹۷۳ ریال و سود خالص را ۷۷۸ میلیارد و ۴۸۴ میلیون ریال قید کرده است.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.