تاریخ: ۴:۰۰ :: ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

2067, 
[ratings]

شرکت پتروشیمی شاراک در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۲۶ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۱۷۵ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش رادیوسهام، شرکت پتروشیمی شاراک با سرمایه ۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پتروشیمی شاراک در دوره یاد شده، مبلغ ۱۹ هزار و ۲۷۷ میلیارد و ۵۶۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۳۹۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۲۶ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۱۵۸ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۹ هزار و ۴۸۴ میلیارد و ۸۹۷ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۲۰ هزار و ۶۱۳ میلیارد و ۱۸۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود “شاراک” در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۰۵۶ ریال و سود خالص را ۸ هزار و ۵۱۸ میلیارد و ۵۵۸ میلیون ریال قید کرده است.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.