تاریخ: ۶:۴۱ :: ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

2067, 
[ratings]

شرکت پلی پروپیلن جم در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه از رشد ۴۹درصدی سود آوری نسبت به مدت مشابه سال مالی قبل خبر داد.

به گزارش رادیوسهام،شرکت پلی پروپیلن جم در صورت های مالی منتهی به ۳۰آذر ۱۳۹۹ مقدار فروش پلی پروپیلن تولیدی را در گزارش ۹ ماهه ۲۰۳هزارتن اعلام کرد که حدود ۳ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته بوده است.

جم پیلن” نرخ فروش محصولات در ۹ماهه ۲۰۱میلیون و ۶۸۱هزار و ۸۱۳ریال به ازای هر تن بوده که معادل دلاری آن یک هزار و ۳۵دلار است. همچنین مبلغ فروش شرکت در گزارش ۹ماهه ۴۱هزار و ۱۲۳میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۴درصد رشد فروش داشته است.

سود ناخالص این شرکت تا پایان آذر ۱۴هزار و ۷۲۶میلیارد ریال بوده و نسبت به ۹ماهه پارسال رشد ۱۰۷درصد رشد داشته است. «جم پیلن» در ۹ ماهه امسال به ازای هر سهم ۶هزار و ۳ریال سود ساخت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۹درصد رشد داشته است.

اهداف اعلام شده این شرکت شامل توسعه بازار، تنوع تولید محصولات و گریدهای متفاوت بهداشتی و درمانی باتوجه به نیاز فعلی بازار تولیدکنندگان محصولات دارویی کشور، تأمین کامل بازارهای داخلی باتوجه به اعلام مقامات کشور و نوآوری در تولید محصولات جدید و تغییر جهت کاهش هزینه در تولید محصولات موجود است.

این شرکت در حال بررسی امکان سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت های مرتبط با عملیات پتروشیمی و با کسب کرسی هیأت مدیره است تا در جهت استفاده بهینه از منابع نقدینگی شرکت، ادامه پیگیری قرارداد با شرکت های خارجی جهت تولید کامپاند و سایر مشارکت ها برای ورود به بازارهای صنایع پایین دستی را مهیا سازد. از سوی دیگر امکان سرمایه گذاری در خرید شرکت های تولیدکننده صنایع بسته بندی مانند فیلم و شرینک در جهت خودکفایی در زنجیره کامل تولید و بسته بندی محصولات شرکت را بررسی می کند.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.