تاریخ: ۱۴:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۱/۰۹

771, 1688, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دانلود کتاب مدیریت ریسک (۲)

downloadradiosahamدانلود شماره ۲۷

 

با سلام خدمت کاربران گرامی رادیو سهام . در قسمت قبل مدیریت ریسک ۲ را مورد بررسی قرار دادیم . در این بخش قصد آموزش مدیریت ریسک ۲ را به شما عزیزان داریم .

خلاصه ای از مطالب به شرح زیر می باشد:

این کتاب شامل ۱۰ فصل می باشد.

فصل اول:

رویه های متداول اجرا شده برای مدیریت ریسک شامل موارد زیر می باشد:

۱٫ تدارک تیم مرکزی

۲٫ ضمانت اجرایی

۳٫ پیشرفت طرح اجرایی

۴٫ ارزیابی وضعیت موجود

۵٫ چشم انداز مدیریت ریسک

۶٫ قابلیت توسعه

۷٫ گسترش و توسعه مدیریت تغییر

۸٫ پایشگری

فصل دوم

محیط داخلی : فضای یک سازمان است که در آگاهی کارکنان در رابطه با ریسک موثر می باشد.

فصل سوم

هدف گذاری : اهداف در سطح راهبردی تعیین می گردند، و مبنایی را برای اهداف عملیاتی ، گزارشگری و رعایتی شکل می دهند.

اهداف به انواع مختلف می شوند: اهداف راهبردی ، اهداف مربوط

فصل چهارم

در شناسایی رویداد ها ، تاثیرات مثبت و منفی باید در نظر گرفته شود . رویداد هایی که همراه با اثر مثبت هستند بیانگر ریسک هایی هستند که مستلزم ارزیابی هسنتد.

فصل پنجم

در فصل به بررسی معیارهای قابل اندازه گیری که شامل معیار اسمی، ترتیبی، فاصله ای و نسبی می باشند. در همین قسمت هم فنون کیفی و کمی و احتمالی مورد بررسی قرار می گیرد.

فصل ششم

واکنش به ریسک که شامل اجتناب، کاهش، توزیع و پذیرش است. در قسمت ملاحظات واکنش به ریسک گفته می شود که ارزیابی ریسک ذاتی و ریسک باقی مانده می تواند با استفاده از معیارهای کیفی و کمی صورت می گیرد.

فصل هفتم

فعالیت های کنترلی خط مشی ها و رویه هایی هستند که کمک می کنند اطمینان حاصل می شود . که مورد بررسی کامل قرار می گیرد.

فصل هشتم

در این قسمت به بررسی اطلاعات پرداخته می شود . اطلاعات هم از منابع داخلی و خارجی بدست می آید.

فصل نهم

بخش های مختلف این فصل شامل موارد زیر است:

۱٫ فعالیت های پایشگری مستمر

۲٫ روش شناسی

فصل دهم

در این فصل رویکردهای سازمانی مربوط به تفویض نقش ها و مسوولیت ها برای مدیریت ریسک بنگاه را تشریح می نماید.

 

چند عکس از فایل :

1 2

34

 

تهیه کننده: سازمان بورس اوراق بهادار

نوع فایل: فایل PDF

حجم فایل:   ۱٫۸۷ مگا بایت

تعداد صفحات: ۱۲۳ صفحه

downloadradiosahamدانلود شماره ۲۷

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

 

خبر انتخاب شده برای شما

[column
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.