Check the settings

آینده بازار بورس از نگاه نماینده مجلس

nokhbegan-start

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص وضعیت بورس تاکید کرد:

asaas

پیش بینی می شد وضعیت بازاربورس با توافق هسته ای بهتر بشود اما تا الان این وضعیت مطلوب نشده است.   

 

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ضرورت دارد در قراردادهای اقتصادی باشرکت‌های خارجی ملاحظات حقوقی بین المللی رعایت شود، گفت: با اتمام بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی و کنگره آمریکا و نهایی شدن این موضوع وضعیت بورس کشور بهبود می یابد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری مجلس، محمدحسن نژاد درباره سفر هیات‌های اقتصادی کشورهای مختلف به ایران گفت:ایران همواره با کشورهای مختلف دارای روابط اقتصادی بوده و دراین زمینه گذشته چراغ راه آینده باید باشد. 

دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تنها راه پیشرفت کشور در حوزه اقتصاد

نماینده مردم مرند و جلفا درمجلس شورای اسلامی دراین رابطه ادامه داد: تعامل اقتصادی با کشورهای خارجی خوب است اما تمرکز ما باید روی توان داخلی باشد و نکته مهم این است تنها راه پیشرفت کشور در حوزه اقتصاد، دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی است.

این نماینده مردم درمجلس نهم تصریح کرد: درانعقاد قراردادهای اقتصادی با هیات های خارجی‌ باید به لحاظ حقوقی رعایت شود که مانع عمل نکردن خارجی ها به تعهداتشان باشد.

حسن نژاد افزود:افزایش واردات درپساتحریم به رشد اقتصادی کشور منجر نمی شود،اما می توان با اتخاذ تدابیر تلاش کرد،سرمایه‌های خارجی را بیشتر جذب کرد که این موضوع رشد اقتصادی را در پی خواهد داشت.

وی گفت: درانعقاد قراردادهای بین المللی باید تلاش کرد قرارداد انحصاری منعقد شود؛بطورمثال شرکت های خارجی باید بپذیرند که یک کالا را مخصوصا در ایران تولید کنند،انجام این مهم باعث می شود در آینده اگر قصد کارشکنی در اجرای تعهداتشان را داشتند به دلیل ذی نفع بودن خود نتوانند به مفاد قرارداد عمل نکنند.

پیش بینی بازار بورس کشور درآینده

حسن نژاد درخصوص وضعیت بورس تاکید کرد: پیش بینی می شد وضعیت بازاربورس با توافق هسته ای بهتر بشود اما تا الان این وضعیت مطلوب نشده است.   

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان با تاکید بر لزوم تقویت بخش تولید کشور، یادآور شد: پیش بینی می شود با اتمام بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی و کنگره آمریکا و نهایی شدن این موضوع وضعیت بورس بهبود یابد./

بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید