تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

2067, 
ثپردیس در یک قدمی عرضه اولیهReviewed by کارشناس on Sep 14Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از عرضه سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس در فرابورس از 66990_122روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از ایرنا، ایرج معزی عصر یکشنبه در نشست معرفی شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس، گفت: این شرکت یکی از شرکت های تابعه گروه سرمایه گذاری مسکن است که به عنوان نود و چهارمین نماد معاملاتی در فرابورس ایران ثبت شده است. وی با اشاره به پروژه های مختلف شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس، افزود: ارایه خدمات مشاوره ای، فنی
و مهندسی و اجرای پروژه های انبوه سازی مسکن و ساختمانهای اداری، تجاری، فرهنگی، ورزشی و خدماتی از جمله فعالیت های این شرکت سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز کشور است.
معزی اظهار داشت: پیشتازی در توسعه صنعت ساختمان با حضور فعال در بازارهای داخلی و رقابت در حوزه انبوه سازی با رعایت استانداردهای لازم فنی و مهندسی و ایجاد ارزش سهام برای ذینعفعان و کسب رضایت مشتریان از استراتژی های این شرکت فعال در حوزه ساخت و ساز است.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن یادآور شد: در زمینه پروژه های سرمایه گذاری تاکنون ۲۰ پروژه ساخت و ساز با ۴ هزار و ۱۶۵ واحد توسط این شرکت به بهره برداری رسیده و هم اکنون سه پروژه با ۵۳ هزار و ۸۶۹ مترمربع در دست احداث است. بیشتر پروژه های این شرکت در تهران و شمال قرار دارند.
وی در خصوص پروژه های مشارکتی شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس نیز گفت: این شرکت هم اکنون ۵ پروژه با ۳۷۰ واحد و ۹ پروژه با ۱۸۵ هزار و ۶۸۳ متر مربع را در دست احداث دارد و تلاش می کنیم تا ضمن تامین حاشیه سود حداقلی برای سهامداران آینده شرکت چشم انداز مناسبی را در بازار فرابورس داشته باشد.
وی تصریح کرد: تمام پروژه های ساخت و ساز این شرکت با انجام بررسی های کارشناسی انجام می شود تا در فروش واحدهای مسکونی، اداری و تجاری خود در مناطق مختلف شرکت مشکلی نداشته باشد.
معزی گفت: علیرغم رکود در بازار مسکن ما همچنان مشتریان خاص خود را داریم و دایما با رصد بازار به دنبال انجام سرمایه گذاری در پروژه های سودده هستیم و با وجود زیان برخی از انبوه سازان در پروژه مسکن مهر، برخی از شرکت تابعه در این زمینه متضرر نشده اند.

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس گفت: به نظر نمی‌رسد که کابینه دولت دوازدهم تغییرات عمده‌ای داشته باشد بنابراین فکر نمی‌کنم شاخص بازار سرمایه تحت تاثیر از این موضوع دچار نوسان شود.
حتما بخوانید :  کاهش کارمزد معاملات در بورس تا ۲ ماه آینده