تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

2067, 
ثپردیس در یک قدمی عرضه اولیهReviewed by کارشناس on Sep 14Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از عرضه سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس در فرابورس از 66990_122روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از ایرنا، ایرج معزی عصر یکشنبه در نشست معرفی شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس، گفت: این شرکت یکی از شرکت های تابعه گروه سرمایه گذاری مسکن است که به عنوان نود و چهارمین نماد معاملاتی در فرابورس ایران ثبت شده است. وی با اشاره به پروژه های مختلف شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس، افزود: ارایه خدمات مشاوره ای، فنی
و مهندسی و اجرای پروژه های انبوه سازی مسکن و ساختمانهای اداری، تجاری، فرهنگی، ورزشی و خدماتی از جمله فعالیت های این شرکت سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز کشور است.
معزی اظهار داشت: پیشتازی در توسعه صنعت ساختمان با حضور فعال در بازارهای داخلی و رقابت در حوزه انبوه سازی با رعایت استانداردهای لازم فنی و مهندسی و ایجاد ارزش سهام برای ذینعفعان و کسب رضایت مشتریان از استراتژی های این شرکت فعال در حوزه ساخت و ساز است.
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن یادآور شد: در زمینه پروژه های سرمایه گذاری تاکنون ۲۰ پروژه ساخت و ساز با ۴ هزار و ۱۶۵ واحد توسط این شرکت به بهره برداری رسیده و هم اکنون سه پروژه با ۵۳ هزار و ۸۶۹ مترمربع در دست احداث است. بیشتر پروژه های این شرکت در تهران و شمال قرار دارند.
وی در خصوص پروژه های مشارکتی شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس نیز گفت: این شرکت هم اکنون ۵ پروژه با ۳۷۰ واحد و ۹ پروژه با ۱۸۵ هزار و ۶۸۳ متر مربع را در دست احداث دارد و تلاش می کنیم تا ضمن تامین حاشیه سود حداقلی برای سهامداران آینده شرکت چشم انداز مناسبی را در بازار فرابورس داشته باشد.
وی تصریح کرد: تمام پروژه های ساخت و ساز این شرکت با انجام بررسی های کارشناسی انجام می شود تا در فروش واحدهای مسکونی، اداری و تجاری خود در مناطق مختلف شرکت مشکلی نداشته باشد.
معزی گفت: علیرغم رکود در بازار مسکن ما همچنان مشتریان خاص خود را داریم و دایما با رصد بازار به دنبال انجام سرمایه گذاری در پروژه های سودده هستیم و با وجود زیان برخی از انبوه سازان در پروژه مسکن مهر، برخی از شرکت تابعه در این زمینه متضرر نشده اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.