تاریخ: ۱۷:۰۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۶

771, 
دانلود فایل PDF آموزش سرمایه گذاری در بورسReviewed by سایت رادیو سهام on Oct 18Rating: 5.0دانلود فایل PDF آموزش سرمایه گذاری در بورسدانلود فایل PDF آموزش سرمایه گذاری در بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 3٫۰۰ out of 5)
Loading...

دانلود فایل PDF آموزش سرمایه گذاری در بورس

downloadradiosahamدانلود شماره۷۸

 

سلام به کاربران گرامی رادیو سهام . در این قسمت از آموزش به معرفی کامل نحوه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار می پردازیم .

خلاصه مطالب ارائه شده در فایل که ۸ فصل را شامل می شود به شرح زیر می باشد :

فصل اول 

شرکت و انواع آن 

شرکت عبارت است از قراردادی که به موجب آن شرکا مقداری سرمایه در اختیار آن قرار داده و تا بدین وسیله عملیات تجارتی انجام و سود و زیان حاصله را بین آنها تقسیم کند . به طور کلی شرکت های تجاری به ۷ نوع تقسیم بندی شده اند :

۱.شرکت سهامی

۲.شرکت با مسئولیت محدود

۳.شرکت تضامنی

۴.شرکت مختلط غیر سهامی

۵.شرکت مختلط سهامی

۶.شرکت نسبی

۷.شرکت تعاونی تولید و مصرف

شکل دانلود فایل PDF آموزش سرمایه گذاری در بورس

فصل دوم 

بازارهای مالی 

به طور کلی دارایی ها به دو دسته تقسیم می شوند :

الف : دارایی مشهود

ب : دارایی مالی

بازارهای مالی از لحاظ سررسید به دو دسته زیر تقسیم می شوند :

  1. بازار پول
  2. بازار سرمایه

شکل زیر ارکان بازار اوراق بهادار را نشان داده است :

تصویر

مزیت های بورس اوراق بهادار

  • تسهیل فرآیند تامین مالی شرکت ها
  • توزیع عادلانه درآمد
  • تخصیص مطلوب منابع

فصل سوم

عوامل فعال در بازار سرمایه

  1. کارگزاران
  2. شرکت های سرمایه گذاری
  3. صندوق های سرمایه گذاری
  4. شرکت های تامین سرمایه

فصل چهارم

عملیات خرید و فروش

فصل پنجم

اصطلاحات بورسی

آشنایی با صورت های مالی

نحوه محاسبه EPS

نحوه محاسبه DPS

انواع ارزش سهام

ریسک و بازده

فصل ششم

عوامل موثر بر قیمت سهام

عوامل کلان و محیطی

عوامل صنعت

عوامل خرد

فصل هفتم

خصوصی سازی و سهام عدالت

فصل هشتم

منابع اطلاعات مورد نیاز سهامداران

 

تهیه کننده : سازمان بورس

حجم فایل : ۲٫۵۹ مگابایت

تعداد صفحه : ۱۸۲ صفحه 

downloadradiosahamدانلود شماره۷۸

 

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

 

 

خبر انتخاب شده برای شما

[column
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.