2067, 20, 2223, 
پیش بینی 60 نفر از بزرگان بورس از آینده بازارReviewed by سایت رادیوسهام on May 20Rating: 5.0پیش بینی بازار بورس از دید 50 نفر از بزرگان بازار بورسپیش بینی بازار بورس از دید 50 نفر از بزرگان بازار بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۳۱ votes, average: 4٫۲۶ out of 5)
Loading...

در جدول زیر نظرات برخی از کارشناسان مطرح بازار در خصوص پیش بینی بورس آورده شده است که می توانید به صورت خلاصه در جدول زیر مشاهده نمایید. همچنین متن کامل مصاحبه را با کلیک بر روی عکس هر شخص به صورت کامل مطالعه نمایید.

تاریختصویرنام و نام خانوادگیسِمتنظر
اردیبهشت ماه 98 ۵۰ گروه تحلیلی فعال در بازار سرمایهمتوسط پیش‌بینی‌ تحلیلگران از بازدهی شاخصکل بورس تهران در سال ۹۸، ضمن ارتقای ۱۲ واحد درصدی نسبت به پیش‌بینی قبلی، به عدد ۴۹ درصد افزایش یافته است.
اردیبهشت ماه 98فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟جمعی از کارشناسان بازار سرمایهامسال واقعا بازار سرمایه می‌تواند بازدهی بیشتری نسبت به بازار طلا و دلار رقم بزند و دلیل آن این است که خارج از ریسک‌های قیمتی که در حال حاضر در بازار وجود دارد مثل ریسک نقل و انتقالات بازار سرمایه نسبت به بازارهای دیگر به شدت ارزان‌تر است.
اردیبهشت ماه 98محمد صفریمدیرعامل شرکت سبدگردان تصمیم نگار ارزش آفریناناز آنجا که بازارهای رقیب بازار سرمایه دچار اشباع قیمتی شده اند، سرمایه گذاران تصور ندارند که بیش از این بتوانند در بازارهای پول، ارز و سکه بازدهی کسب کنند.
اردیبهشت ماه 98چگونه در بورس می‌توان سود بیشتری کسب کرد؟مهدی میرزاییتحلیلگر بازار سرمایهدر حال حاضر انتظار است که گروه خودرویی‌ها، بانکی‌ها، غذایی‌ها، گروه لاستیکی‌ها و گروه شوینده‌ها به مسیر افزایشی خود ادامه دهند.
فروردین ماه 98افزایش قیمت دلار، محرک اصلی‌ رکورد شکنی‌های شاخص کل بورس استمحمدباقر خادمیکارشناس بازار سرمایهدر کوتاه‌مدت پایداری رشد شاخص به بازگشایی نماد «وتجارت» بستگی دارد، اما در میان‌مدت روند شاخص صعودی خواهد بود و به نظر می‌رسد شاخص در هدف اولیه تا ۲۲۰ هزار واحد و در مرحله بعدی تا سطح ۲۶۰ هزار واحد رشد داشته باشد.
فروردین ماه 98بازار سرمایه، بهترین گزینه سرمایه‌گذاری در سال ٩٨بهروز خدارحمیمدیرعامل گروه مالی سپهر صادراتبازار سرمایه، بهترین پتانسیل را برای سرمایه‌گذاری در سال ٩٨ دارد.
فروردین ماه 98مصطفی صفاریمدیرعامل شرکت سبدگردان سرمایه ایرانیانبه نظر می رسد امسال ، سال مثبت و سودآوری برای بازار سرمایه باشد و اگرچه تورم رکودی وجود دارد اما در زمان های رکود نیز صنایع می توانند به خوبی رشد کنند و موفق باشند.
اسفند ماه 97محمد گرجی‌آراکارشناس و تحلیلگر بازار سرمایهدر بهار سال آینده با نزدیک شدن به فصل مجامع و ارائه صورت‌های مالی اسفند ماه، حرکت بازار شروع خواهد شد. انتظار می‌رود در اواخر بهار سال آینده شاخص کل بورس به ۲۲۰ هزار واحد برسد.
اسفند ماه 97عبدالرضا شیخاندبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با توجه به بودجه ۹۸ فکر نمی‌کنم بازار بهتری از سال ۹۷ داشته باشیم. در زمینه صادرات هم اگر تحریم‌ها ادامه داشته باشد، اثرات منفی آن بیشتر متوجه صنعت سیمان خواهد بود، از این‌رو ممکن است حدود ۲ تا ۳درصد تولید سال آینده نسبت به امسال کاهش پیدا کند.
اسفند ماه 97حمید علیخانیمدیرعامل کارگزاری راهبردبورس در کنار بازارهای موازی همچون ارز و سکه رشد خود را آغاز کرد و این بازارها نیز در آن زمان دچار نوسانات بی سابقه شده بودند. همچنین در بازار جهانی نیز با نزدیک شدن به زمان اجرای تحریم های نفتی ایران و بیم کاهش عرضه ، پیش بینی ها حاکی از گذر نفت از مرز ۱۰۰ دلار بود که تاثیر مثبتی بر سهم های پالایشی و پتروشیمی گذاشته بود.
بهمن ماه 97نوید قدوسیمدیر سرمایه گذاری صندوق یکم کارگزاری بانک کشاورزیبا توجه به اینکه چیزی به پایان سال باقی نمانده است، پیش بینی می شود روندی کم نوسان توام با آرامش مسیر اصلی شاخص کل باشد.
بهمن ماه 97شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداریکی از برنامه هایی که سازمان در تلاش است آن را اجرایی کند، بحث معاملات فروش استقراضی (Short selling) است. سازمان در نظر دارد تا انتهای سال ۹۷ این معاملات را عملیاتی کند.
بهمن ماه 97مهدی صحانیکارشناس بازار سرمایهدر صورتی که شرکت ها بتوانند در روزهای باقی مانده تولید و فروش خوبی داشته باشند، این پول می تواند محرک خوبی برای ورود نقدینگی تازه به بازار باشد.
بهمن ماه 97محمد صفریمدیرعامل شرکت سبدگردان تصمیم نگار ارزش آفریناندر دو ماهه پایانی به نظر می‌رسد با بازاری صعودی رو به رو باشیم؛ از طرفی گزارش های ۹ ماهه مطلوب (به ویژه گروه پالایشی و دارویی)، همچنین اصلاح ساختار مالی گروه بانکی که یکی از اهداف دولت در ماه‌های اخیر بوده، می‌تواند روند صعودی بازار را ادامه دار کند.
دی ماه 97حمید میرمعینیکارشناس بازار سرمایهاختلال در نظام اقتصادی کشور در اثر اختلالات نرخ دلار، تنگ شدن حلقه تحریم‌ها و کاهش فروش نفت ایران در اثر تحریم‌ها می‌تواند شرکت‌های بورسی را متاثر کند و دامنه آن می‌تواند همه گروه‌ها بجز گروه‌های پتروشیمی، فولاد و معدنی را شامل شود.
دی ماه 97غلامرضا کرد زنگنهرئیس‌ هیات‌مدیره بیمه معلمپرتفوی شرکت از حدود ٣٠٠ میلیارد تومان قطعا به بیش از ١٧٠٠ میلیارد تومان خواهد رسید که رشدی بیش از ۵‌برابر را نسبت به پنج سال گذشته تجربه خواهد کرد.
آذر ماه 97شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداررییس سازمان بورس از راه اندازی نخستین قرارداد آتی سبد سهام تا دو هفته آینده خبر داد؛ به گفته شاپور محمدی اعلام EPS به بازار از سوی ناشران به طور کامل ممنوع نیست.
آذر ماه 97فرزاد ارزانیمدیر عامل فولاد هرمزگان این شرکت در ۸ ماه نخست امسال توانست نسبت به مدت مشابه سال گذشته در زمینه تولید رشد ۷درصدی را تجربه کند، افزود: این درحالی است که در ۸ ماه ۹۶ نیز رکورد تولید داشته‌ایم.
آذر ماه 97محمد زارع پور اشکذریمدیرعامل زامیادمدیرعامل زامیاد از تولید نسل جدید وانت های پادرا و پیکاپ ریچ از ابتدای سال آینده و افزایش سهم ۴۰ درصدی بازار در سال ۹۸ خبر داد.
آذر ماه 97عظیمیانمدیرعامل برنامه گروه فولاد مبارکهدر سال جاری نیز این شرکت ابتدا بازارهای داخلی را تامین کرده و پس از آن با رویکرد حفظ بازارهای صادراتی، بخشی از محصول‌های خود را به بازارهای جهانی اختصاص داده است.
آبان ماه 97شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادارهنوز چهار ماه به پایان سال ۹۷ باقی مانده و به‌طور قطع در این مدت عرضه‌های زیادی خواهیم داشت و ۵۹۴ شرکت کنونی در بورس و فرابورس به ۶۰۰ شرکت افزایش خواهند یافت.
آبان ماه 97علیرضا عسگری مارانیکارشناس ارشد بازار سرمایهبا انتشار صورت های مالی ۶ ماهه وضعیت سودآوری شرکت ها یکی پس از دیگری مشخص می شود و این موضوع کمک می کند تا سهامداران با قطعیت و شفافیت بیشتری اقدام به خرید و فروش سهام ها نمایند.
آبان ماه 97حمیدرضا گلپایگانیمدیرعامل حفاری شمالبا موافقت سهامداران عمده به ویژه بنیاد مستضعفان، اصلاح ساختار شرکت با افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی در دستور کار قرار گرفت.
آبان ماه 97علی صحراییمدیرعامل بورس تهران قرارداد آتی سبد سهام در آذر ماه وارد بازار سرمایه می‌شود، گفت :برای راه‌اندازی ابزار مالی “وارانت” باید زیرساخت‌ها آماده شود که در سال جاری از این ابزار نیز رونمایی خواهد شد.
مهر ماه 97فردین آقابزرگیکارشناس بازار سرمایههمچنان اثرگذارترین مولفه در بازار سهام افزایش نرخ ارز است. افزایش نرخ دلار در شش ماهه ابتدای سال باعث شد روند قیمت‌ها در بورس صعودی باشد. اگر این افزایش ادامه‌ داشته باشد، بورس نیز همچنان مثبت خواهد بود.
مهر ماه 97حباب شاخص بورس با سقوط دلار فرو ریختعلی زارعیکارشناس بازار سرمایهبدون دلیل و از روی هیجان در صف فروش سهام قرار نگیرند، چرا که ممکن است سهامی که این روزها به‌صورت هیجانی در بورس می فروشند، از نظر بنیادی مناسب باشد و در آینده با رشد همراه شود.
مهر ماه 97مهدی طحانی کارشناس بازار سرمایهبا توجه به شرایط اقتصادی کشور امکان دارد شاخص بورس تا آخر امسال به ۲۰۰ هزار واحد نیز افزایش یابد.
شهریور ماه 97علی اسلامی بیدگلیرییس هیات مدیره شرکت آرمان آتیاستفاده از هر راهکاری که منجر به کاهش هیجانات و رفتارهای غیر کارشناسی در بازار سرمایه شود، به رشد بلندمدت بازار کمک می کند.
شهریور ماه 97علیرضا کدیورعضو هیئت مدیره فرابورسیکی از مهمترین آسیب های بازار سرمایه وجود شایعات درباره برخی سهام و گروه ها است که برای ارائه راهکار در این رابطه باید ابتدا دلایل بروز این گونه شایعات را بررسی کرد.
شهریور ماه 97مدیرعامل شرکت ثاخت از تغییرات ساختاری شرکت خبر داددکتر مازیار حسینیمدیرعامل شرکت بین المللی توسعه ساختمان (ثاخت)قطعا به تغییرات ساختاری نیاز داریم که به تدریج انجام خواهد شد. اصلاحات در ساختار و فرایندها از یک سو و اصلاحات در شیوه انجام کارها و نگاه ها و نگرش ها از سوی دیگر باید در مجموعه صورت گیرد.
مرداد ماه 97آزاد سازی نرخ ارز، محرک بازار سرمایهحمیدرضا مهرآورمدیر عامل شرکت کارگزاری بانک سامانمحرک اصلی رشد بازار سرمایه در هفته های اخیر بحث آزاد شدن نرخ دلار شرکت های صادراتی است.
مرداد ماه 97وضعیت شرکت ملی صنایع مس ایران با اجرایی شدن تحریم هامحسن بازارنویعاون مالی و اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایرانبا وجود این که با توجه به رشد نرخ دلار و افزایش قیمت فروش محصولات انتظار می رود که روند افزایشی سودآوری این شرکت ادامه یابد اما با توجه به سهم صادراتی این شرکت باید دید آغاز تحریم های جدید آمریکا علیه ایران آیا مشکلاتی در زمینه فروش صارداتی یا نقل و انتقال حاصل از آن ایجاد می کند یا خیر؟
مرداد ماه 97مهدی طحانی مدیرعامل شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاههرگونه تخطی بانک های تجاری از دستورالعمل بانک مرکزی در خصوص سود بانکی را هم به زیان بازار سرمایه و هم بازار پول دانست.
مرداد ماه 97تشریح برنامه‌های شرکت بیمه حکمت صبادکتر غلامحسین چایچیمدیرعامل بیمه حکمت صباتهیه و تولید پکیج‌های بیمه‌ای یا محصولات خاص برای خانواده سهامداران و تقویت برنامه‌های ارتقای سهم بیمه‌های عمر و رشته‌های سودده در پرتفوی شرکت از برنامه‌های امسال این شرکت است.
تیر ماه 97مهندس عباس صفاکیشمدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمانمدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین با تاکید بر همدلی و هم افزایی ، اهم اولویت‌های این هلدینگ را حفظ و ارتقاء تولید و کیفیت محصول ، افزایش فروش و کاهش هزینه تمام شده اعلام کرد.
تیر ماه 97بهروز رحمتیمشاور مدیرعامل و مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت مسبا توجه به این‌که در شرایط کنونی کشور راه‌های تأمین مالی از کشورهای خارجی سخت‌تر خواهد شد، باید افزایش سرمایه قابل‌توجه در دستور کار اساسی شرکت مس قرار بگیرد تا با انجام طرح‌های توسعه با هدف افزایش ظرفیت تولید پایدار از یک‌سو اعتبار بین‌المللی بنگاه اقتصادی مس حفظ شود و هم‌زمان از سوی دیگر باعث اعتماد فعالان بازار سرمایه و سهامداران به فملی شویم.
تیر ماه 97جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارسبر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال ۱۴۰۰ میزان تولید هلدینگ خلیج فارس به ۴۵ میلیون تن خواهد رسید.
خرداد ماه 97مهدی طحانی مدیرعامل شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاهرکورد شکنی در شاخص کل بورس تهران را نتیجه ایجاد ساختارهای مناسب در بازار سرمایه دانست و گفت: بازار سرمایه ایران در وضعیت فعلی حداقل تا شاخص ۱۴۰ هزارتایی حباب ندارد.
خرداد ماه 97روح الله حسینی مقدممعاون ناشران و اعضای شرکت بورسسرنوشت مراودات بین المللی اقتصاد ایران بر روابط خارجی شرکت های حاضر در بازار سرمایه بسیار تاثیر گذار است.
خرداد ماه 97همایون دارابیتحلیلگر بازار سرمایهپیش‌بینی می‌شود با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاست‌های پیش رو، شاخص بازار سرمایه در هفته‌های آینده در مجموع روند صعودی داشته باشد.
خرداد ماه 97کیوان شیخیکارشناس بازار سرمایهدر صورت رفع موانع تولید در کشور، حمایت از تولید کنندگان داخلی و ادامه دار شدن روابط تجاری ایران با کشورهای اروپایی، می توان انتظار روند صعودی معاملات را در میان و بلند مدت داشت.
اردیبهشت ماه 97مجید میرزاییکارشناس بازار سرمایه حال حاضر واکنش بورس به این اتفاق مثبت است اما در آینده ای نزدیک تاثیر بنیادی آن به صورت واقعی مشخص می شود.
بهمن ماه 96سرکار خانم محبعلی معاون سرمایه گذاری وامورشرکت‌های سمگابهتر است، افرادی که تخصص کافی در خرید و فروش سهام ندارند و از سوی دیگر علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار هستند به صورت غیر مستقیم و با خرید واحدهای سرمایه‌گذاری ETF ها و صندوق‌های سرمایه گذاری این کار را انجام دهند.
آذر ماه 96احمد مقدممدیرعامل شرکت کاغذ پارسبا عنایت به خط مشی شرکت مبنی بر فعالیت شفاف همواره سعی نموده ایم با حفظ منافع سهامداران در این زمینه بکوشیم.
آبان ماه 96مجید توتونچی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شمال شرق با توجه به اهمیت بخش مسکن که شمال شرق کشور نیز از آن مستثنی نیست، به طور طبیعی ما نیز باید به گونه ای برنامه ریزی میکردیم که نیاز مردم را در وهله نخست به لحاظ آماری بسنجیم و با توجه به نیاز گروه‌های هدف، پروژه‌های خود را متناسب با نیاز جامعه تعریف کنیم.
آبان ماه 96هوشنگ دادوشمدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پارس توشهما یک شرکت سرمایه گذاری هستیم و مسلما به سایر حوزه هایی که بدانیم برای ما سودآور است وارد خواهیم شد. هر حوزه ای که به نظر شرکت پارس توشه سودآور باشد ممانعتی برای ورود ندارد و ما نیز به آن فکر خواهیم کرد.
مهر ماه 96محمدبیک محمدلو مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهدشرکت شاهد برنامه افزایش سرمایه برای سال جاری را دارد. در نظر داریم تا با سرمایه جدید در انواع فعالیت های جدید سرمایه گذاری کنیم. این افزایش سرمایه از سود انباشته خواهد بود و در نظر داریم تا قبل از مجمع عادی سالیانه سال ۹۶ آن را عملیاتی سازیم.
مهر ماه 96لطف ا… نائب زادهرئیس هیات مدیره شرکت لبنیات کالبرلبینات کالبر در ورود به بازار صادراتی اشتباه کرده و زمانی وارد بازار صادراتی شد که رقبا به این بازار نفوذ کرده بودند و ما برای ورود به بازار برخی از کشورها باید به گونه ای عمل می کردیم که سهم بازار آن ها را بگیریم.
مهر ماه 96وحید وحیدیمعاون مالی و اقتصادی گروه صنایع شیر ایران شرکت پگاه آذربایجان غربی توانسته متناسب با بودجه و پیش بینی ها جلو رود. این شرکت فروش شش ماهه خود را متناسب با بودجه جلو رفته و به همین دلیل انتظار می رود بتواند در پایان سال به تعهد خود به سهامداران عمل کند.
مهر ماه 96غلامحسن تقی نتاج مدیرعامل بانک قوامینقانون بانک مرکزی مبنی بر کاهش نرخ سود بانکی برای پیشرفت اقتصاد بوده و به حق این نهاد از سیاست های خوبی در این خصوص برخوردار است. بانک قوامین نیز در راستای این موضوع حرکت کرده و گام بر می دارد. این بانک نیز با توجه به دستورات نهاد ناظر یعنی بانک مرکزی به فعالیت خود ادامه می دهد.
مهر ماه 96احمد چراغ مدیرعامل شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران شرکت در نظر دارد تا افزایش سرمایه ای از محل آورده نقدی و مطالبات داشته باشد تا شرکت گروه صنایع پمپ سازی ایران به سمت سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی پیش رود.
مهر ماه 96حسن قالیباف اصلمدیرعامل شرکت بورس تهراندر سال جدید نیز برنامه پذیرش شرکت ها در بورس ادامه دارد، تعداد نمادهای زیادی در بورس پذیرفته شده اند که تعداد آن ها به بیش از ۴۰ عدد می رسد.
شهریور ماه 96سید حمید مصطفوی مدیرعامل شرکت سبحان انکولوژیشرکت سبحان انکولوژی مجوز ساخت بیش از ۵۰ داروی جدید را گرفته است، این داروها کم کم روانه بازار خواهند شد، کما اینکه بسیاری از آن ها در سال ۹۶ نیز به بازار وارد شدند.
شهریور ماه 96محمدرضا شانه ساز مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری دارویی تامین حدود سه سال است که صنعت دارو افزایش نرخی را شاهد نبوده و به همین دلیل این صنعت با مشکلات زیادی رو به رو بوده است، بنابراین تک نرخی شدن ارز نیز از جمله مواردی است که هزینه های شرکت را بالا می برد.
شهریور ماه 96محمد اسعدی مدیرعامل شرکت سیمان سپاهانشرکت سیمان سپاهان توانسته هزینه های مالی خود را به میزان ۶۵ میلیارد ریال کاهش دهد که این رقم برابر با کاهش ۱۸ درصدی هزینه های مالی است.
شهریور ماه 96محمدعلی میرزا کوچک شیرازی مشاور گروه دارویی البرز و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اعتلا البرز با توجه به اینکه اکثر شرکت های دارویی از جمله گروه دارویی البرز مواد اولیه خود را از طریق واردات و خارج از ایران تامین می کنند مسلما تک نرخی شدن ارز موجب افزایش بهای تمام شده و کاهش سود شرکت ها می شود.
شهریور ماه 96مهدی شهیدیرئیس هیئت مدیره آسان پرداخت پرشینشرکت برای تامین مالی از بانک یا افزایش سرمایه استفاده می کند، افزایش سرمایه اخیر از محل سود انباشته به میزان ۱۰۰ درصد برای تامین مالی و خرید دستگاه های پوز جدید صورت خواهد گرفت. این افزایش سرمایه به تصویب مجمع رسیده و به زودی اجرایی خواهد شد.
شهریور ماه 96حسن عمو زاده مدیرعامل وپتروچالش عمده این شرکت حجم مطالبات سنواتی بالای این شرکت است که بخاطر دعاوی NPC جرایمی را متحمل شده است، علاوه بر آن بدهی هایی نیز وجود دارد که عمده آن ها، سنواتی هستند، از جمله این بدهی ها، بدهی های مربوط به بانک کشاورزی بابت وام کارخانه اسید سیتریک و بدهی به سهامدار عمده بابت مطالبات موجود است.
شهریور ماه 96حمید ابدالیمدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سایپا شرکت سرمایه گذاری سایپا در نظر دارد تا افزایش سرمایه ای را ترتیب دهد. این افزایش سرمایه در هیئت مدیره مطرح شده و به تایید سازمان بورس نیز رسیده است. این افزایش سرمایه ۲۵ درصدی و از محل آورده نقدی و مطالبات خواهد بود. در صورت قطعی شدن اطلاعات، از طریق سامانه کدال منتشر خواهد شد.
شهریور ماه 96سید ضیاء ایمانیمدیرعامل بانک مهر اقتصاد بانک مهر اقتصاد به تبعیت از قانون بانک مرکزی و تحت نظر سیاست های این بانک ادغام خواهد شد. این موضوع نیز توسط بانک مرکزی و خود بانک مهر اقتصاد دنبال می شود.
مرداد ماه 96قاسم توکلی رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیساز جمله دلایل کاهش ای پی اس شرکت پتروشیمی پردیس می توان به سه دلیل عمده اشاره کرد که دلیل اول به کاهش نرخ محصولات نسبت به مقطعی از زمان دارد که پیش بینی صورت گرفت.
مرداد ماه 96امیریمشاور مدیرعامل شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد شرکت در نظر دارد تا هر چه سریعتر از بازار توافقی خارج شده و به بازار بالاتر وارد شود. در سال جاری با مشورت مدیران و سازمان بورس همچنین در نظر گرفتن تمامی شرایط لازم این موضوع دنبال خواهد شد.
مرداد ماه 96مجید خاموردی مدیرعامل شرکت سیمان بجنورد وضعیت فروش سیمان بجنورد مناسب بوده و توانسته متناسب با بودجه پیش رود. یعنی در حال حاضر سیمان بجنورد از آنچه که پیش بینی کرده عقب نبوده و به همین دلیل تحقق سود پیش بینی شده نیز دور از انتظار نیست.
حتما بخوانید :  «لوتوس» به دنبال افزايش سرمايه ١٠٠ درصدي
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید

کاربرانی که از اپلیکیشن رادیوسهام در گوشی خود استفاده می کنند برای مشاهده جدول اینجا را کلیک نمایند.

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.