اقدام زیرکانه زن مسافر برای فرار از چنگ مرد شیطان صفت

nokhbegan-start

اقدام زیرکانه زن مسافر برای فرار از چنگ مرد شیطان صفت

ماموران نیروی انتظامی سرانجام پس از یک ماه و نیم جست‌وجو، مرد جوانی را که برای انجام نیتی شوم زن ۴۵ ساله را سوار ماشین خود کرده بود، بازداشت کردند.

به گزارش رادیوسهام به نقل از جام نیـوز، عصر روز ۱۱ آبان ماه امسال، زنی ۴۵ ساله پس از خروج از محل کار، به قصد رفتن به میدان هفت تیر سوار یک خودرو مسافربر شد اما در میانه راه با خارج شدن خودرو از مسیر اصلی از او درخواست کرد تا از ماشینش پیاده شود اما مرد جوان به التماس‌های زن جوابی نداد.

در این هنگام زن برای نجات خود از چنگال راننده خودرو و نیات شوم او، با پرداخت حقوق خود به مرد شیطان صفت و با بیان اینکه خیلی دیرش شده‌است، شماره راننده را از او گرفت و به او وعده داد در زمانی دیگر با او تماس خواهد گرفت.

زن پس از رهایی به کلانتری رفت و این ماجرا را به ماموران نیروی انتظامی گزارش داد.

ماموران پلیس نیز تصمیم گرفتند با قرار دادن این زن به عنوان طعمه، مرد راننده را که پول‌های وی را گرفته و قصد تعرض به او را داشته دستگیر کنند.

ماموران نیروی انتظامی سرانجام با پیدا کردن نشانی خانه این مرد وی را اوایل هفته جاری در عملیاتی دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند.

حتما بخوانید :  فریب شوم دختران در لباس خلبانی | فرشاد قول ازدواج داده بود که ...

مرد جوان در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه آدم ربایی و تماس با زن شاکی شد؛ اما در نهایت با رو به رو شدن با شاکی به اقدام شوم خود اعتراف کرد.

به گزارش فارس، سهرابی، بازپرس پرونده پس از شنیدن اظهارات مرد شیطان صفت، وی را برای ادامه تحقیقات و شناسایی شاکی‌های احتمالی دیگر، در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار داد.

خبر انتخاب شده برای شما

در حالی که «زیور» مرا با خودش به پارتی ها و میهمانی های شبانه می برد، پدرم نیز به حضور
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید