2224, 
بعد از برجام چه بر سر قیمت طلا و ارز می آید؟Reviewed by رادیو سهام on Dec 31Rating: 5.0بعد از برجام چه بر سر قیمت طلا و ارز می آید؟بعد از برجام چه بر سر قیمت طلا و ارز می آید؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

یک کارشناس اقتصاد بین المللبعد از برجام چه بر سر قیمت طلا و ارز می آید؟  درخصوص وضعیت قیمت طلا و ارز بعد از برجام گفت: بعد از برجام قیمت طلا و ارز براساس قیمت جهانی تابع معاملات جهانی است.

به گزارش رادیو سهام به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامحسین طاهری گفت: بعد از برجام ممکن است به دلیل شوکه موقتی، نوسانی در قیمت طلا و ارز بوجود می آید که این نوسان، تابعی از اقتصاد بین الملل است.

وی درخصوص اینکه حضور دلالان درکشور ما بیش از کشورهای دیگر است اظهار کرد: یک برنامه ریزی صحیح و باثبات می تواند در اقتصاد کشور ما تاثیر گذار باشد.

این کارشناس اقتصاد بین الملل در ادامه با بیان اینکه بعد از برجام، طلا و ارز را به چه کشورهایی می توانیم صادر کنیم عنوان کرد: تولیدات طلا و ارز درکشورمان به آن اندازه نیست که بتوان تولید کرد اما کشوری همچون هندوستان، که نفت خیز است پیشرفت خوبی در زمینه صادارت این صنعت دارد.

حتما بخوانید :  تکلیف سود مشمولان سهام عدالت که شماره شبا نداده‌اند مشخص شد

طاهری در ادامه از تفاوت دستگاه های طلا در داخل کشور با کشورهای دیگر گفت و یادآورشد: طلاسازان کشورمان تجربه چندین هزارساله دارند اما حمایتی از این دستگاه ها نشده و باتوجه به اینکه رقابت دراین صنعت، نسبت به کشورهای دیگر وجود دارد.

خبر انتخاب شده برای شما

دبیرکل بانک مرکزی در نامه ای خطاب به مدیرعامل ۱۱ بانک کشور اخطار داد در صورت عدم اجرای سامانه صیاد با اقدامات انضباطی بانک مرکزی مواجه خواهند شد.