2067, 3032, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

به گزارش رادیو سهام در پی درج نماد اوایل شهریور سال جاری شرکت صنایع بهداشتی ساینا در بازار دوم معاملات فرابورس ، این شرکت کوچک فردا معرفی می شود تا ۱۰ درصد سهام آن عرضه اولیه می شود.

احتمال سه شنبه یا چهارشنبه این هفته ۱۰ میلیون سهم این شرکت توسط سهامدار عمده یعنی دیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر و بوسیله کارگزاری امین آوید عرضه اولیه شود.

براساس این گزارش، “ساینا” دارای سال مالی ۳۰ آذر بوده و مجمع مربوط به سال مالی ۹۴ را ۲۰ بهمن با تقسیم سود ۱۶ تومانی برگزار کرده است.

سرمایه اسمی صنایع بهداشتی ساینا ۱۰ میلیارد تومان بوده و این شرکت سال ۸۰ طبق توافقات و هماهنگی به عمل آمده فیمابین پاکسان و گروه توسعه صنایع بهشهر در ناحیه صنعتی شهرستان ابهر تاسیس شده است. تولیدات این شرکت عمدتا در طبقه مایعات شوینده مانند مایع ظرفشویی، نرم کننده، مایع ماشین لباسشویی، سفید کننده، پاک کننده سطوح و شامپو فرش قرار می گیرند.

در ترکیب سهامداری این شرکت ، مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر با مالکیت ۹۹ درصدی حضور دارد.

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.