فرجام گرانی لبنیاتی ها به کجا رسید؟

nokhbegan-start
2067, 
فرجام گرانی لبنیاتی ها به کجا رسید؟Reviewed by کارشناس on May 8Rating:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب ستاره دهید)
Loading...

فرجام گرانی لبنیاتی ها به کجا رسید؟

عضو هیأت مدیره انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه در حال حاضر امکان افزایش قیمت لبنیات وجود ندارد، افزود: ما در حال حاضر با فراوانی شیر و کالاهای لبنی مواجه هستیم.

به گزارش رادیوسهام ، محمد فربد درباره مباحث مطرح شده مبنی بر احتمال افزایش قیمت فرآورده های لبنی در سال‌جاری، اظهارداشت: تصور ما این است علی رغم افزایش هزینه های تولید، قیمت لبنیات امسال گران نشود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تا پایان سال‌جاری با افزایش قیمت لبنیات مواجه نخواهیم بود؟ گفت: این مساله بستگی به وضعیت قیمتی شیرخام دارد. اگر شرایط بر همین منوالی که هست پیش برود، احتمال اینکه افزایش قیمتی در لبنیات داشته باشیم، بسیار ضعیف است.
عضو هیأت مدیره انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه در حال حاضر امکان افزایش قیمت محصولات لبنی وجود ندارد، افزود: ما در حال حاضر با فراوانی شیر و کالاهای لبنی مواجه هستیم، ضمن اینکه شرکت ها قادر به فروش محصولات موجود نیستند.
فربد همچنین درباره صادرات محصولات لبنی به کشور روسیه نیز اضافه کرد: تاکنون تنها چند محموله کوچک پنیر به این کشور صادر شده است.
وی، دلیل این مساله را بالا بودن قیمت تمام شده تولید محصول در ایران عنوان کرد و اظهارداشت: همین موضوع است که صادرات را با مشکل مواجه می کند.
منبع: مهر

خبر انتخاب شده برای شما

پرداخت ۱۹۹۸ میلیارد ریال سود انواع اوراق به سرمایه گذاران
حتما بخوانید :  توسعه فعالیت‌ها و ابزار نوین مالی در بورس کالا
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید