Check the settings

فرجام گرانی لبنیاتی ها به کجا رسید؟

nokhbegan-start

فرجام گرانی لبنیاتی ها به کجا رسید؟

عضو هیأت مدیره انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه در حال حاضر امکان افزایش قیمت لبنیات وجود ندارد، افزود: ما در حال حاضر با فراوانی شیر و کالاهای لبنی مواجه هستیم.

به گزارش رادیوسهام ، محمد فربد درباره مباحث مطرح شده مبنی بر احتمال افزایش قیمت فرآورده های لبنی در سال‌جاری، اظهارداشت: تصور ما این است علی رغم افزایش هزینه های تولید، قیمت لبنیات امسال گران نشود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تا پایان سال‌جاری با افزایش قیمت لبنیات مواجه نخواهیم بود؟ گفت: این مساله بستگی به وضعیت قیمتی شیرخام دارد. اگر شرایط بر همین منوالی که هست پیش برود، احتمال اینکه افزایش قیمتی در لبنیات داشته باشیم، بسیار ضعیف است.
عضو هیأت مدیره انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه در حال حاضر امکان افزایش قیمت محصولات لبنی وجود ندارد، افزود: ما در حال حاضر با فراوانی شیر و کالاهای لبنی مواجه هستیم، ضمن اینکه شرکت ها قادر به فروش محصولات موجود نیستند.
فربد همچنین درباره صادرات محصولات لبنی به کشور روسیه نیز اضافه کرد: تاکنون تنها چند محموله کوچک پنیر به این کشور صادر شده است.
وی، دلیل این مساله را بالا بودن قیمت تمام شده تولید محصول در ایران عنوان کرد و اظهارداشت: همین موضوع است که صادرات را با مشکل مواجه می کند.
منبع: مهر

خبر انتخاب شده برای شما

عکسی از یک دختر بالای قبر حبیب القانیان منتشر شده که ادعا می‌کنند، تصویر دختر مالک ساختمان پلاسکو است. پس از
حتما بخوانید :  یک مقام مسوول آخرین وضعیت گروه کاشی و سرامیک را تشریح کرد
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat
۹۷۰dar90 vasat

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید