افزایش ۱۵۰هزارتومانی حقوق بازنشستگان

nokhbegan-start
2224, 
افزایش ۱۵۰هزارتومانی حقوق بازنشستگانReviewed by رادیو سهام on May 15Rating: 4.5افزایش ۱۵۰هزارتومانی حقوق بازنشستگانافزایش ۱۵۰هزارتومانی حقوق بازنشستگان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

معاون فنی و درآمد سازمان تأمینافزایش ۱۵۰هزارتومانی حقوق بازنشستگان اجتماعی ضمن اعلام جزییات افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعیگفت: حداقل ۱۵۰ هزار تومان از طریق کمکهای جانبی به حقوق بازنشستگان اضافه می شود.

به گزارش رادیو سهام به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمدحسن زدا در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی افزود: میزان افزایش حقوق بازنشستگان فردا در هیات مدیره سازمان مشخص و پس از آن به هیات دولت اعلام می شود و بعد از تایید دولت اجرایی خواهد شد.

وی گفت: بازنشستگان مطمئن باشند که میزان افزایش حقوق آنها بالاتر از نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی خواهد بود و همزمان با حقوق خرداد ماه پرداخت می شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی به کمکهای جانبی به بازنشستگان در سال جاری اشاره و تاکید کرد: کمک هزینه جانبی در آیتم های مختلف مانند کمک معیشت، کمک مسکن، حق سنوات مازاد به ۲۰ سال، کمک عائله مندی، کمک هزینه اولاد و کمک هزینه همسر متکفل برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است

به گفته وی، کمک معیشت یا خوار و بار سال گذشته ۳۵ هزار تومان بود که امسال به ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت و همچنین کمک مسکن نیز سال گذشته ۱۵ هزار تومان بود که امسال به ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

حتما بخوانید :  خودروهایی که با 15 میلیون تومان میتوان خرید

زدا به حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال اشاره کرد و گفت: حق سنوات مازاد بر ۲۰ سال به ازای هر سال، سال گذشته ۵۰۰ تومان بود که امسال نیز همین مبلغ به بازنشستگان پرداخت می شود.

وی افزود: کمک عائله مندی نیز سال گذشته ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان بود که امسال به ۳۵ هزار تومان افزایش یافته و کمک اولاد نیز سال قبل ۶ هزار و ۲۰۰ تومان بوده که در سال جاری به ۷ هزار تومان رسیده است.

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: کمک هزینه همسر متکفل سال ۹۴، ۱۵ هزار تومان بود که امسال به ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافته است.

زدا تاکید کرد: در مجموع با توجه به کمکهای جانبی برای هر پرونده بازنشسته حداقل ۱۵۰ هزار تومان به حقوق فرد اضافه می شود.

خبر انتخاب شده برای شما

رکود بازار مسکن به سود چه کسانی تمام می شود؟
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. مستمر بگیر

    با اینکه امسال بگفته اقای زدا برای هرمستمری بگیر ۱۵۰هزارتومن بحقوقشون اضافه میشه بازهم حقوق بنده زیریک میلیون تومن هستش اقای سعیدی نماینده محترم مردم تبریز درگفتگوی خود بیان کرده بود که حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نباید کمتراز یک میلیون باشه چراکه ۶۰درصد بازنشستگان تامین اجتماعی زیر خط فقرند راست هم گفته بااینکه ۱۵۰ تومن اضافه میشه حقوق بنده تازه میشه ۸۹۰ هزارتومن پس با این حقوقهای کم ما باید چکار کنیم

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin
از همین حالا در جریان پیش بینی بزرگان بازار باشید