2224, 
قیمت طلا افزایش خواهد یافتReviewed by رادیو سهام on Jul 2Rating: 4.5قیمت طلا افزایش خواهد یافتقیمت طلا افزایش خواهد یافت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 4٫۰۰ out of 5)
Loading...

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشانقیمت طلا افزایش خواهد یافت  می دهد که اکثر سرمایه گذاران بین  المللی و کارشناسان اقتصادی بر این باورند که قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر نگرانی های مربوط به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا روند صعودی را دنبال خواهد کرد.

رادیو سهام: به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکونیوز، نگرانی های بین المللی نسبت به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تاثیر زیادی بر رشد تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا داشته و موجب شده است تا قیمت این فلز زرد با رشد چشمگیری روبرو شود.
بر اساس این گزارش ۱۵ کارشناس و تحلیلگر ارشد اقتصادی در نظرسنجی این هفته شرکت کرده اند که ۷۳ درصد آنها به افزایش قیمت طلا در هفته آینده رای داده اند . ۲۰ درصد نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا در روزهای آتی با کاهش روبرو خواهد شد و ۷ درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا در این مدت تغییر چندانی نخواهد داشت.
در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیوز هم ۵۷۴ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۶۵ درصد یعنی ۳۷۲ نفر پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته آینده افزایش خواهد یافت. ۱۱۹ نفر معادل ۲۱ درصد نیز اعلام کردند که قیمت طلا در روزهای آینده با کاهش همراه خواهد شد و ۸۳ نفر معادل ۱۴ درصد نیز گفته اند که قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.
هفته گذشته نیز ۷۳ درصد کارشناسان اقتصادی و ۶۲ درصد سرمایه گذاران بین المللی در نظرسنجی کیتکو به افزایش قیمت طلا رای داده بودند.
این برای چهارمین هفته متوالی است که هر دو گروه به افزایش قیمت طلا رای داده اند. به نظر می رسد ادامه نگرانی های سیاسی و اقتصادی در کشورهای مختلف جهان تاثیر زیادی بر روند صعودی قیمت طلا خواهد داشت.
گزارش سایت طلا حاکیست، سرمایه گذاران بین المللی به شدت نگران تبعات منفی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند و این نگرانی ها احتمالا می تواند قیمت جهانی طلا را در کوتاه مدت به بیش از ۱۴۰۰ دلار در هر اونس افزایش دهد.
برخی تحلیلگران بر این باورند که اگر قیمت طلا در روزهای آینده بتواند سطح مقاومتی ۱۳۶۰ دلاری را بشکند به زودی تا سطح ۱۴۰۰ دلاری افزایش خواهد یافت.
بانک مرکزی انگلیس نیز قصد دارد طی ماه های آینده کاهش نرخ بهره را در دستور کار قرار دهد تا فعالیت های اقتصادی این کشور را رونق دهد.

خبر انتخاب شده برای شما

آخرین نرخ ثبت شده از انواع ارزهای پرکاربرد در بازار ارز داخلی در هفته پایانی شهریور ماه را می‌توانید در این گزارش ملاحظه کنید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  خبر خوب برای خریداران مسکن
برچسب ها: ,