2224, 
پیش بینی بازار طلای داخلی و خارجی | طلا در ۱۸ ماه آینده رکورد می زندReviewed by رادیو سهام on Jul 5Rating: 4.5پیش بینی بازار طلای داخلی و خارجی | طلا در ۱۸ ماه آینده رکورد می زندپیش بینی بازار طلای داخلی و خارجی | طلا در ۱۸ ماه آینده رکورد می زند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهرگفت:« در ماه مبارک رمضان مقداری داد و ستد ها کاهش پیدا کرده و قیمت طلا افزایش پیدا کرده است. »

رادیو سهام: محمد کشتی آرای،در گفت و گو با خبرآنلاین درباره تحولات بازار طلا در ماه مبارک رمضان اظهار داشت:«بازار در ماه رمضان با ماه های دیگر فرقی نداشته تنها کمی سطح داد و ستد ها کاهش یافته است؛اما در دربازار جهانی قیمت طلا افزایش یافت به طوری که در تیر ماه همین اتفاق باعث شد که سکه در داخل کشور گران شود. »

وی با اشاره به بازار سکه پس از پایاین ماه مبارک رمضان تصریح کرد:« به نظر می رسد با اتمام ماه مبارک رمضان در میزان تقاضا نغییر زیادی ایجاد نشود به این دلیل که ما با پدیده  رکود مجه هستیم  که نه  رکود نه ماه رمضان می شناسد نه غیر آن. »

در همین رابطه  سی ان بی سی در گزارشی بازار طلای جهانی را چنین پیش بینی کرد:

حتما بخوانید :  آرامش بازار ارز در آخرین روزهای تابستان

«سرمایه گذاران احتمال می دهند به دلیل بازده منفی اوراق قرضه، قیمت طلا به بیشترین حد خود در ۱۸ ماه آینده برسد.»

آرامش قبل از طوفان 

بازار طلای جهانی قبل از برگذاری همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا با اطمینان مشتریان خود رو به رو شده بود و بازار با آرامش رو به رو بود. نتایج همه پرسی ۲۳ ژوئن بریتانیا موجب افزایش شدید نگرانی های سیاسی و اقتصادی در سراسر جهان شده است.

این افزایش قیمت طلا باعث شده است که سرمایه گذاران با روش های دیگری در بازار طلا سرمایه گذاری کنند به همین دلیل کارشناسان بر این باورند که بازارها دچار هیجان می شوند و  پیش بینی می شود تا ۱۸ ماه آینده طلا به بیشترین حد خود برسد.

پس از همه پرسی برگزیت، تنها بازار طلا بود که با افت رو به رو نشد و بر خلاف بقیه بازارها روندی افزایشی را تجربه کرد.

در حال حاضر قیمت طلای جهانی در کانال هزار و ۳۵۰ دلار است که به ۲۷ درصد از زمان مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

به نظر می رسد که بانکهای مرکزی جهان برای کاهش این نگرانی ها سیاست های انبساطی پولی بیشتری را اجرا خواهند کرد و این مساله در نهایت موجب کاهش نرخ ارز و افزایش قیمت جهانی طلا خواهد شد.

حتما بخوانید :  قطع یارانه را چطور پیگیری کنیم؟

بازار سکه در ماه جاری تا کنون روندی افزایشی داشته که بیشترین قیمت خود در تیر را روز گذشته تجربه کرد. سکه تمام بهار آزای تیر را با یک میلیون و ۲۸ هزار تومان آغاز کرد ولی با افازیش قیمت طلای جهانی به دلیل برگزیت پرش قیمت شدیدی را تجربه کرد.

پیش بینی بازار طلای داخلی و خارجی | طلا در ۱۸ ماه آینده رکورد می زند

منبع: خبر آنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

آخرین نرخ ثبت شده از انواع ارزهای پرکاربرد در بازار ارز داخلی در هفته پایانی شهریور ماه را می‌توانید در این گزارش ملاحظه کنید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,