2224, 
وضعیت بازار داخلی ارز و سکه تا آخر هفتهReviewed by رادیو سهام on Jul 17Rating: 4.5وضعیت بازار داخلی ارز و سکه تا آخر هفتهوضعیت بازار داخلی ارز و سکه تا آخر هفته
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

محمد کشتی آرای گفت:«ممکن استوضعیت بازار داخلی ارز و سکه تا آخر هفته اتفاق های سیاسی و اقتصادی در کشور های خودشان تاثیر گذار باشد ولی در حوزه بین المللی هیچ اثری نگذاشته است.»

رادیو سهام: محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در گفت وگو با خبرگزاری خبرآنلاین بازار جهانی را پس از وقوع حملات تروریستی و کودتا تحلیل کرد و گفت:« در بازار داخلی هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و هیچ افزایش قیمتی رخ نداده است. بلکه کاهش قیمت نیز داشتیم. این تحولات و اتفاق ها تاثیری بر روی قیمت طلا در بازار داخل کشور نداشته است. »

وی افزود:« در بازار ارز نیز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. این مسائل داخلی ترکیه مربوط به مسائل داخلی خود کشورشان است، به همین ترتیب مسائل داخلی فرانسه نیز مربوط به خود فرانسه است. ممکن است این اتفاق ها در کشور های خودشان تاثیر گذار باشد ولی در حوزه بین المللی هیچ اثری نگذاشته است.»

کشتی آرای ادامه داد:« وضعیت بازار جهانی حالت عادی است. بازار داخلی به نظر می رسد تا آخر هفته در همین کانال باقی بماند. »

حتما بخوانید :  تورم اردیبهشت ماه ۹.۸ درصد شد

بر اساس گزارش بازار های جهانی، قیمت طلای جهانی در روز یک شنبه ۸ دلار و ۴۴ سنت یا ۰.۶۴ درصد افزایش قیمت داشت و به هزار و ۳۳۷ دلار و ۲۶ سنت رسید.

این در حالی است که بازار سکه عکس این روند با کاهش قیمت رو به رو شد. سکه تمام بهار آزادی با کاهش ۵ هزار تومان با قیمت یک میلیون و ۹۰ هزار تومان به فروش رسید.

به همین ترتیب نیم سکه نیز با کاهش ۲ هزار تومان به ۵۴۸ هزار تومان رسید. ربع سکه نیر مشابه با کاهش قیمت نیم سکه، ۲ هزار تومان افت داشت و به ۲۸۳ هزار تومان رسید.

بازار ارز نیز مشابه بازار سکه کاهش قیمت را تجربه کرد. دلار آمریکا با کاهش ۲۰ تومان به ۳ هزار و ۵۰۵ تومان رسید. یورو اروپا نیز با کاهش ۲۰ تومان با قیمت ۳ هزار و ۹۰۰ تومان در بازار عرضه شد.

برخی کارشناسان بر این باورند که حواشی کودتا و نا امنی که از طریق این اتفاق به اقتصاد ترکیه تزریق می‌شود، زمینه‌ساز این خواهد شد که ارزش لیر در بازارهای جهانی تضعیف شود و تقاضا برای خرید دلار افزایش پیدا کند.

منبع: خبر آنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ‌ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ‌ماه ۱۳۹۵ معادل ۹.۸ درصد است.
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10