2224, 
افزایش قیمت جهانی اونس طلا عامل اصلی رشد قیمت سکه در بازارReviewed by رادیو سهام on Aug 11Rating: 4.5افزایش قیمت جهانی اونس طلا عامل اصلی رشد قیمت سکه در بازارافزایش قیمت جهانی اونس طلا عامل اصلی رشد قیمت سکه در بازار
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهرانافزایش قیمت جهانی اونس طلا عامل اصلی رشد قیمت سکه در بازار افزایش حدود ۲۳ دلاری قیمت جهانی اونس طلا را عامل اصلی بالا رفتن قیمت امروز سکه در بازار عنوان کرد و گفت: این افزایش متاثر از کاهش قیمت دلار است.

رادیو سهام: «محمد کشتی آرای» درباره آخرین وضعیت بازار سکه و طلا افزود: امروز شاهد افزایش نزدیک به ۱۹۰ هزار ریالی قیمت سکه در بازار بودیم که ناشی از افزایش قیمت اونس جهانی بود.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۲۲ دلار و ۸۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۵۵ دلار قیمتگذاری شد.

وی گفت: در روزهای پایانی هر هفته، پیش از اعلام شاخص های مهم اقتصادی آمریکا و انگلیس، معمولا پیش بینی هایی ارایه می شود که همین موضوع می تواند عاملی برای نوسان در بازار طلا باشد.

کشتی آرای تصریح کرد: امروز شاخص های مصرف تولیدات داخلی آمریکا، مصرف صنایع و مصرف تولیدات غیرکشاورزی این کشور با کاهش روبرو شد که همین مساله عاملی برای کاهش ارزش دلار آمریکا بود.

حتما بخوانید :  روغنی ها در انتظار افزایش نرخ حداقل 15 درصدی

وی ادامه داد: این مساله در ادامه به افزایش قیمت جهانی اونس طلا منجر شد که روی بازار داخلی طلا و سکه نیز اثر گذاشت و افزایش قیمت آنها را رقم زد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اضافه کرد: با این همه به نظر می رسد تغییر اصلی در این زمینه را باید فردا (پنجشنبه) و در روز پایانی هفته شاهد باشیم که آمارهای نهایی شاخص های بازار آمریکا و انگلیس اعلام می شود.

برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد با ۱۹۳ هزار ریال افزایش نسبت به دیروز (سه شنبه، نوزدهم مردادماه) ۱۱ میلیون و ۲۵۷ هزار ریال دادوستد شد.

همچنین، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید با ۱۹۰ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۴۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۶۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۴۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۵۵ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۲۵ هزار ریال داد وستد شد.

در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۹۰ ریال داد و ستد شد.

حتما بخوانید :  آغاز صادرات گاز به گرجستان از فازهای جدید پارس جنوبی

منبع:ایرنا

خبر انتخاب شده برای شما

نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ‌ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ‌ماه ۱۳۹۵ معادل ۹.۸ درصد است.
بورس شغل دوم درآمد اول
ثروت سازی و تحول مالی در بازار بورس چگونه ممکن است ؟
دوره آموزشی رایگان آنلاین صوتی و تصویری
برای آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس فردا دیر است ، مهمترین سرمایه خود یعنی زمان را در آموزش از دست ندهیم. بیش از "3500" نفر در این دوره شرکت کرده اند
اطلاعات شما کاملا نزد ما امن است و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد و ایمیل ها و پیامک های نامربوط تبلیغاتی ارسال نمی گردد.
این 5 فایل ویدئویی و 10 فایل صوتی حاصل ساعت ها بررسی و تلاش چند کارشناس برای معرفی بازار بورس و به هدف آشنایی علاقه مندان به ثروت سازی و تحول مالی است. لطفا فقط اگر جز دسته فوق هستید در دوره ثبت نام کنید و این دوره را به دیگر علاقه مندان نیز معرفی کنید .
5
10