سبد فوق پرسود من ویرایش۲۷ + مصاحبه صوتی جالب و اختصاصی با دکتر نصیری

nokhbegan-start
561, 560, 
سبد فوق پرسود من ویرایش27 + مصاحبه صوتی جالب و اختصاصی با دکتر نصیریReviewed by کارشناس on Apr 10Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

​[product id=”11450″]

سبد فوق پرسود من ویرایش ۲۷ + هدیه مصاحبه صوتی بسیار جالب پیش بینی وضعیت بازار و صنعت ها در سال ۹۳

سبدی حاصل تجربه چند تحلیلگر تکنیکال و بنیادی

سعی شده سبد فوق پرسود۲۷ به گونه ای طراحی گردد که با شرایط بازار فعلی که اکثر سهم ها در چند هفته گذشته افت کرده اند و اینکه امکان دارد بعضی بعد از کمی رشد دوباره افت کنند و بعضی روند صعودی جدیدی را شروع کنند ، همخوانی داشته باشد تا سهامدار از ریسک های احتمالی دور باشد و سود های آینده بازار را نیز از دست ندهد. همچنین در این ویرایش از سبد به ۲ سهم خارج از بازار پرداخته شده است که برخی از شنیده ها و اخبار در مورد آنها در سبد گنجانده شده است و می تواند محرکی برای حرکت سهم باشد.

 

 

تغییرات سبد ویرایش۲۷ نسبت به سبد ۲۶ : در سبد۲۶ از دو سهم که به هدف اول خود برخورد کرده بودند خارج شدیم و یک سهم دیگر از گروه دارویی به سبد اضافه نمودیم و در این سبد ۸ سهم از گروههای مختلف و پیشرو بازار برای بازه های زمانی میان مدت و بلند مدت شناسایی و به همراه جزئیات خرید مانند محدوده خرید، حد سود و حد ضرر و همچنین تحلیل تکنیکال به همراه نمودار سهم برای استفاده هر چه بهتر شما عزیزان آورده شده است. همچنین در سبد ویرایش۲۶ ، ۲ سهم از گروه بانکی و فولادی با تعدیل مثبت چشمگیر روبرو شدند که پیش بینی رشد قیمتی آنها را در آینده داریم که در محتوای سبد به صورت کامل توضیح داده شده است.

سبد فوق پرسود من به صورت هفتگی در همین قسمت به روز خواهد شد و برخی از سهم های سبد ممکن است توصیه به فروش شود و برخی دیگر توصیه به نگهداری و سهام های جدیدی هم جهت خرید معرفی گردند که در ویرایش جدید در هفته آتی منتشر خواهد شد.

 

Untitled

هدیه ای ویژه و بی نظیر : + هدیه این سبد مصاحبه صوتی جالب و اختصاصی رادیو سهام با دکتر نصیری فعال بازار سرمایه و مدرس دانشگاه شهید بهشتی در مورد وضعیت بازار در سال ۹۳ و پیش بینی شاخص کل و صنعت های پیش رو در بازار سال ۹۳ است سال ۹۳ چه زمانی امکان دارد شاخص ریزش کنید ؟ صنعت های برتر چیست ؟ دو سوال مهم و پرسود که دکتر نصیری به آن پاسخ می دهند

 

برای مشاهده عملکرد سبدهای شماره قبلی نیز اینجا را کلیک نمایید.

در ویرایش گذشته سبد فوق پرسود من چه گذشت ….. :

در سبد ویرایش۲۶ که در نوروز در سایت قرار داده شده بود ،۲ سهم از گروه بانکی و فولادی با اخبار معتبر مثبت مواجه شدند که پیش بینی رشد قیمتی آنها را در آینده داریم که در محتوای سبد به صورت کامل توضیح داده شده است. همچنین در آن سبد ۴ سهم نوروزی هم معرفی کرده بودیم که فعلاً در حال معامله می باشند.

مزایا سبد فوق پرسود من :

جدول خرید که به سادگی می توانید اطلاعات مناسب را در کوتاهترین زمان و با یک نگاه به دست آورید

تحلیل تکنیکال سهم برای دوستانی که علاقه مند هستند اطلاعات کامل تر تکنیکالی در مورد سهم های  فوق پرسود من داشته باشند

تحلیل بنیادی سهم برای دوستانی که علاقه مند به دانستن اطلاعات کامل تر بنیادی در مورد سهم های فوق پرسود من داشته باشند

انتخاب سهم هم بر اساس تکنیکال قوی و هم بر اساس بنیاد مناسب

انتخاب سهم از صنعت های مختلف و در نتیجه کاشه ریسک سبد سهام

انتخاب سهم نهایی پس از تایید نظر چند کارشناس تکنیکال و بنیادی

شما هم به راحتی می توانید از محتوا سبد که حاصل تجربه چند ساله تحلیلگران مختلف است بهره مند شوید . هم اکنون سبد فوق پرسود من را دریافت نمایید.

​[product id=”11450″]

نحوه خرید آنلاین و در کمتر از ۲ دقیقه :

۱- روی افزودن به سبد خرید کلیک نمایید و سپس مراحل پرداخت از طریق پرداخت آنلاین را مرحله به مرحله طی کنید

۲-بعد از طی مراحل فوق در کمتر از ۵ دقیقه ایمیل حاوی سبد برای شما ارسال می گردد و فقط کافیست که آن را دانلود نمایید

پشتیبانی پس از خرید : روال پرداخت فوق کاملا مکانیزه و آسان است و در تمام موارد ارسال تا ۱۰ دقیقه  پس از خرید برای ایمیل شما انجام می گردد اما اگر به هر دلیلی مشکلی در دریافت پس از پرداخت داشتید اینجا کلیک نمایید و مشکل خود را مطرح نمایید تا سریعا در کمتر از ۱ روز کاری پیگیری و مشکل شما حل گردد . 

Untitled-2

در صورتی که در ارسال سبد فوق پرسود من ویرایش۲۷ به ایمیل شما مشکلی به وجود آمد می توانید با حساب کاربری خود در سایت رادیو سهام اینجا را کلیک نمایید تا سبد را دانلود نمایید. (دیگر جای نگرانی نیست بلافاصله بعد از خرید در صفحه شما در سایت قابل دانلود است) 

www.radiosaham.ir/myradiosaham

کارشناسان بازار حاصل تجربه و تخصص خود را به صورت این سبد آماده و در اختیار شما قرار داده اند تا بهترین فرصت های بازار را که خودشان استفاده می کنند با شما درمیان بگذارند. شما نیز در جریان این فرصت ها باشید و هم اکنون سبد فوق پرسود را دریافت کنید.

​[product id=”11450″]

 

خبر انتخاب شده برای شما

[oa_livecom_event id='401' ]
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

۹۷۰dar60paeiin