سبد فوق پرسود من ویرایش۲۸ منتشر شد ! در بازار این روزها سرمایه گذاری های بی تحلیل شکست خرده اند

nokhbegan-start
561, 560, 
سبد فوق پرسود من ویرایش28 منتشر شد ! در بازار این روزها سرمایه گذاری های بی تحلیل شکست خرده اندReviewed by کارشناس on Apr 17Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

​[product id=”11611″]

در بازار این روزها سرمایه گذاری های بی تحلیل شکست خرده اند

سبدی حاصل تجربه چند تحلیلگر تکنیکال و بنیادی

سعی شده سبد فوق پرسود۲۸ به گونه ای طراحی گردد که با شرایط بازار فعلی که اکثر سهم ها در چند هفته گذشته افت کرده اند و اینکه امکان دارد بعضی بعد از کمی رشد دوباره افت کنند و بعضی روند صعودی جدیدی را شروع کنند ، همخوانی داشته باشد تا سهامدار از ریسک های احتمالی دور باشد و سود های آینده بازار را نیز از دست ندهد. همچنین در این ویرایش از سبد به ۲ سهم خارج از بازار پرداخته شده است که برخی از شنیده ها و اخبار در مورد آنها در سبد گنجانده شده است و می تواند محرکی برای حرکت سهم باشد.

1

تغییرات سبد ویرایش۲۸ نسبت به سبد ۲۷ : در سبد۲۷ از یک سهم خارج شدیم و در این سبد ۷ سهم از گروههای مختلف و پیشرو بازار برای بازه های زمانی میان مدت و بلند مدت شناسایی و به همراه جزئیات خرید مانند محدوده خرید، حد سود و حد ضرر و همچنین تحلیل تکنیکال به همراه نمودار سهم برای استفاده هر چه بهتر شما عزیزان آورده شده است. همچنین در سبد ویرایش۲۷ ، ۲ سهم از گروه بانکی و فولادی با تعدیل مثبت چشمگیر روبرو شدند و همینطور انتظار تعدیل سودآوری را در سایر سهام های سبد داریم که پیش بینی رشد قیمتی آنها را در آینده داریم و در محتوای سبد به صورت کامل توضیح داده شده است.

سبد فوق پرسود من به صورت هفتگی در همین قسمت به روز خواهد شد و برخی از سهم های سبد ممکن است توصیه به فروش شود و برخی دیگر توصیه به نگهداری و سهام های جدیدی هم جهت خرید معرفی گردند که در ویرایش جدید در هفته آتی منتشر خواهد شد.

[product id=”11611″]

برای مشاهده عملکرد سبدهای شماره قبلی نیز اینجا را کلیک نمایید.

در ویرایش گذشته سبد فوق پرسود من چه گذشت ….. :

در سبد ویرایش۲۷ که نخستین هفته سال ۹۳ در سایت قرار داده شده بود ،۲ سهم از گروه بانکی و فولادی با اخبار معتبر مثبت مواجه شدند که پیش بینی رشد قیمتی آنها را در آینده داریم که در محتوای سبد به صورت کامل توضیح داده شده است. همچنین ۲ سهم همراه با شایعاتشان در سبد ویرایش ۲۷  قرار گرفته بود که شایعات آنها به واقعیت نزدیک شد و سهم جهت شفاف سازی متوقف شد.

مزایا سبد فوق پرسود من :

جدول خرید که به سادگی می توانید اطلاعات مناسب را در کوتاهترین زمان و با یک نگاه به دست آورید

تحلیل تکنیکال سهم برای دوستانی که علاقه مند هستند اطلاعات کامل تر تکنیکالی در مورد سهم های  فوق پرسود من داشته باشند

تحلیل بنیادی سهم برای دوستانی که علاقه مند به دانستن اطلاعات کامل تر بنیادی در مورد سهم های فوق پرسود من داشته باشند

انتخاب سهم هم بر اساس تکنیکال قوی و هم بر اساس بنیاد مناسب

انتخاب سهم از صنعت های مختلف و در نتیجه کاشه ریسک سبد سهام

انتخاب سهم نهایی پس از تایید نظر چند کارشناس تکنیکال و بنیادی

شما هم به راحتی می توانید از محتوا سبد که حاصل تجربه چند ساله تحلیلگران مختلف است بهره مند شوید . هم اکنون سبد فوق پرسود من را دریافت نمایید.

[product id=”11611″]

نحوه خرید آنلاین و در کمتر از ۲ دقیقه :

۱- روی افزودن به سبد خرید کلیک نمایید و سپس مراحل پرداخت از طریق پرداخت آنلاین را مرحله به مرحله طی کنید

۲-بعد از طی مراحل فوق در کمتر از ۵ دقیقه ایمیل حاوی سبد برای شما ارسال می گردد و فقط کافیست که آن را دانلود نمایید

پشتیبانی پس از خرید : روال پرداخت فوق کاملا مکانیزه و آسان است و در تمام موارد ارسال تا ۱۰ دقیقه  پس از خرید برای ایمیل شما انجام می گردد اما اگر به هر دلیلی مشکلی در دریافت پس از پرداخت داشتید اینجا کلیک نمایید و مشکل خود را مطرح نمایید تا سریعا در کمتر از ۱ روز کاری پیگیری و مشکل شما حل گردد . 

Untitled-2

در صورتی که در ارسال سبد فوق پرسود من ویرایش۲۸ به ایمیل شما مشکلی به وجود آمد می توانید با حساب کاربری خود در سایت رادیو سهام اینجا را کلیک نمایید تا سبد را دانلود نمایید. (دیگر جای نگرانی نیست بلافاصله بعد از خرید در صفحه شما در سایت قابل دانلود است) 

www.radiosaham.ir/myradiosaham

کارشناسان بازار حاصل تجربه و تخصص خود را به صورت این سبد آماده و در اختیار شما قرار داده اند تا بهترین فرصت های بازار را که خودشان استفاده می کنند با شما درمیان بگذارند. شما نیز در جریان این فرصت ها باشید و هم اکنون سبد فوق پرسود را دریافت کنید.

[product id=”11611″]

خبر انتخاب شده برای شما

[oa_livecom_event id='401' ]
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

۹۷۰dar60paeiin