دانلود آموزش صورت های مالی

nokhbegan-start
771, 
دانلود آموزش صورت های مالیReviewed by رادیو سهام on Oct 20Rating: 5.0دانلود آموزش صورت های مالیدانلود آموزش صورت های مالی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: ۲.۰۰ out of ۵)
Loading...

دانلود آموزش صورت های مالی

downloadradiosahamدانلود شماره ۷

دانلود جزوه رایگان آموزش صورت های مالی

سلام به کاربران عزیز سایت رادیو سهام ، امروز با دانلود رایگان جزوه آموزش بورس دیگری از بازار بورس را برای شما پیدا کرده ایم تا آن را دانلود و ازآن نهایت استفاده را ببرید.

مقدمه

به طور کلی صورت های مالی حاکی از وقوع مبادلات و رویدادها و گزارش میلیون ها ریال پول می باشد.

برای تحقق هدف های گزارشگری مالی،صورت های مالی زیر تهیه می شود:

۱.ترازنامه یا صورت وضعیت مالی

۲.صورت حساب سود وزیان

۳.صورت حساب گردش وجه نقد

۴.صورت حساب سود و زیان انباشته

ترازنامه

صورتی است که اطلاعات مربوط به گزارش دارایی ها، بدهی ها و حقوق صاحبان سهام را در پایان هر دوره مالی فراهم می کند.

طبقه بندی های مورد استفاده در ترازنامه:

دارایی ها: که شامل دارایی های جاری، سرمایه گذاری های بلند مدت، اموال و ماشین آلات و تجهیزات، دارایی های نامشهود، سایر دارایی ها و مخارج انتقالی به دوره های آتی می باشد.

بدهی ها: شامل بدهی های جاری و بدهی های بلند مدت است.ریز بدهی ها در فایل به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته می باشد.

حقوق صاحبان سهام: دربرگیرنده ی سرمایه سهام عادی، افزایش سرمایه پرداخت شده، صرف سهام عادی، اندوخته، سود(زیان) انباشته می باشد.

صورت سود و زیان

صورت سود و زیان گزارشی است که نتایج عملیات یک موسسه را در طی یک دوره مالی نشان می دهد.

صورت جریان های نقدی

گردش نقدینگی در شرکت در طول یکسال به وسیله صورت جریان های نقدی اندازه گیری می گردد.

به طور کلی افراد علاقه مند به شناخت وضعیت مالی و عملکردی شرکت را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد.

۱.بستانکاران کوتاه مدت

۲.وام دهندگان و دارندگان اوراق مشارکت شرکت

۳.سهامداران شرکت

۴.مدیریت شرکت

عکس از فایل تهیه شده

12 (2)

تهیه کننده: سازمان بورس

حجم فایل: ۳۵۶ کیلو بایت

تعداد صفحات: ۶  صفحه

فرمت فایل: pdf

دراین فایل آموزشی به بررسی صورت های مالی پرداخته می شود. این صورت های مالی شامل ترازنامه، صورت  حساب سود وزیان، صورت حساب گردش وجوه نقد و صورت حساب سود و زیان  انباشته می باشد.ترازنامه دارایی ها و بدهی ها و حقوق صاحبان سهام را دربر می گیرد.صورت سود وزیان به بررسی درآمدها و هزینه ها می پردازد.صورت جریان های نقدی،  گردش نقدینگی در شرکت اندازه گیری می کند.

downloadradiosahamدانلود شماره ۷

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin