دانلود آموزش نحوه خرید سهام

nokhbegan-start
771, 
دانلود آموزش نحوه خرید سهامReviewed by رادیو سهام on Oct 26Rating: 5.0دانلود آموزش نحوه خرید سهامدانلود آموزش نحوه خرید سهام
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دانلود جزوه رایگان آموزش نحوه خرید سهام

downloadradiosahamدانلود شماره ۹

سلام به کاربران عزیز سایت رادیو سهام ، امروز با دانلود رایگان جزوه آموزش بورس دیگری از بازار بورس را برای شما پیدا کرده ایم تا آن را دانلود و از ان نهایت استفاده را ببرید.

مقدمه

سرمایه گذاران برای خرید سهام در بورس تهران باید به یک  شرکت کارگزاری رسمی عضو بورس اوراق بهادار مراجعه کنند.

روش های ارتباط سرمایه گذاران با شرکت های کارگزاری بر حسب موقعیت آنها:

۱.مراجعه حضوری به دفاتر شرکت های کارگزاری و یا شعبه های آنها در نقاط مختلف کشور

۲.مراجعه به سایت شرکت کارگزاری

۳.سیستم پیام کوتاه شرکت های کارگزاری

چگونگی خرید سهام

افتتاح حساب یا دریافت کد معاملاتی :دریافت کد معاملاتی از طریق کارگزار و با در اختیار فرار دادن مدارک شناسایی امکان پذیر می باشد.

واریز وجه به حساب کارگزار

تکمیل فرم سفارش خرید سهام: این فرم شامل اطلاعات مشخصات شرکت کارگزاری ، مشخصات سرمایه گذار و نام شرکتی که سرمایه گذار می خواهد سهام آن را خریداری کند، می باشد.

اجزای تشکیل دهنده فرم درخواست خرید

۱.مشخصات کارگزار و تاریخ درخواست

۲.مشخصات سرمایه گذار

۳.مشخصات سرمایه گذاری

۴.نحوه پرداخت

۵.ملاحظات و توضیحات ویژه

۶.تایید درخواست

اقدامات کارگزاران پس از دریافت سفارشات خرید سرمایه گذاری:

این اقدامات که به طور کامل در فایل مورد بررسی قرار گرفته است عبارتند از:

۱.ورود سفارش به سامانه معاملاتی: پس از دریافت سفارش خرید از مشتریان، کارگزار سفارش های دریافتی را با حفظ نوبت وارد سامانه معاملات می کند.اولویت بندی درخواست ها در صف تفاضای خرید سهام ابتدا بر اساس قیمت های پیشنهادی خرید صورت می گیرد و از بالاترین تا پایین ترین قیمت اولویت بندی می شوند.

۲.انجام معامله: ساز و کار انجام معامله به این صورت می باشد که در سامانه معاملات صف تقاضای خرید یا سفارش های خرید در مقابل صف

عرضه یا سفارش های فروش قرار می گیرد، در صورتی که قیمت پیشنهادی خرید و قیمت پیشنهادی فروش برابر شوند معامله به طور خودکار توسط سیستم رایانه ای انجام می شود.

 ۲عکس از فایل تهیه شده

223333

تهیه کننده: سازمان بورس

حجم فایل: ۴۳۸ کیلو بایت

تعداد صفحات: ۱۰ صفحه

فرمت فایل:  pdf

با مطالعه این فایل به طور کامل با نحوه خرید که از مراجعه به کارگزاری ،دریافت کد معاملاتی ، واریز وجه به حساب کارگزاری ، تکمیل فرم سفارش خرید سهام  تا انجام معامله را شامل می شود، آشنا می شوید.در مورد قیمت و نحوه درج آن  برای سفارش خرید سرمایه گذار می تواند به سه صورت عمل کند:

۱.درخواست خرید به قیمت بازار : در این نوع درخواست سرمایه گذار قیمت سهمی را که قصد خرید آن را دارد، در فرم درخواست تعیین نمی کند.و کارگزار، سهم را با مناسب ترین قیمت برای سرمایه گذار خریداری می کند.

۲.درخواست خرید به قیمت معین: سرمایه گذار خود با توجه به بررسی هایی که در مورد سهم مورد نظرش انجام داده قیمت را برای خرید نزد کارگزار خود  تعیین می کند.

۳.درخواست خرید محدود: در این حالت سرمایه گذار در ستون حداکثر قیمت مبلغی را به عنوان سقف قیمت تعیین می کند و به کارگزار اجازه می دهد حداکثر تا سقف تعیین شده برایش سهم خریداری کند.

downloadradiosahamدانلود شماره ۹

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin