دانلود آموزش نحوه فروش سهام

nokhbegan-start
771, 
دانلود آموزش نحوه فروش سهامReviewed by رادیو سهام on Oct 28Rating: 5.0دانلود آموزش نحوه فروش سهامدانلود آموزش نحوه فروش سهام
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دانلود جزوه رایگان  آموزش نحوه فروش سهام

downloadradiosahamدانلود شماره ۱۰

سلام به کاربران عزیز سایت رادیو سهام ، امروز با دانلود رایگان جزوه آموزش بورس دیگری از بازار بورس را برای شما پیدا کرده ایم تا آن را دانلود و از ان نهایت استفاده را ببرید.

چگونگی فروش سهام

به طور کلی فرآیند فروش سهام در بورس همانند فرآیند خرید است.اما در مراحل اولیه نیاز به اقداماتی متفاوت از چرخه خرید دارد.

تکمیل فرم درخواست فروش

تفاوت اصلی فرم درخواست فروش با درخواست خرید در قسمتی است که بر اساس آن سرمایه گذار به کارگزار برای فروش سهام خود و انجام مراحل و تشریفات ثبت و انتقال سهام، وکالت می دهد.

به طور کلی فرم درخواست فروش از ۷ قسمت تشکیل شده است:

۱.مشخصات کارگزار و تاریخ درخواست

۲.مشخصات سهامدار

۳.وکالتنامه

۴.مشخصات سرمایه گذاری

۵.نحوه پرداخت

۶.ملاحظات و توضیحات ویژه

۷.تایید درخواست

اقدامات کارگزاران پس از دریافت سفارش فروش سرمایه گذاری

این اقدامات که به طور کلی در فایل تهیه شده مورد بررسی قرار گرفته ان شامل:

۱.ورود سفارش به سامانه معاملاتی : پس از دریافت سفارش فروش از مشتریان، کارگزار سفارش های دریافتی را با حفظ نوبت وارد سامانه معاملات می کند.اولویت بندی درخواست ها در این قسمت بر اساس قیمت های پیشنهادی فروش می باشد و از پایین ترین تا بالاترین قیمت صورت می گیرد.

۲.انجام معامله: ساز و کار انجام معامله به این صورت می باشد که در سامانه معاملات صف تقاضای خرید یا سفارش های خرید در مقابل صف عرضه یا سفارش های فروش قرار می گیرد، در صورتی که قیمت پیشنهادی خرید و قیمت پیشنهادی فروش برابر شوند معامله به طور خودکار توسط سیستم رایانه ای انجام می شود.پس از اینکه کارگزار سهام سهامداران را به فروش رساندباید سه روز کاری بعد وجه سهام فروخته شده را به حساب آنها واریز کند.

داد و ستد گواهی حق تقدم

حق تقدم یکی از ابزارهای قابل معامله در بورس است که در زمان افزایش سرمایه شرکت ها در بورس برای یک دوره زمانی مشخص منتشر می شود.

۲ عکس از فایل مرجع

1 2

 

تهیه کننده: سازمان بورس

حجم فایل:۴۲۴ کیلو بایت

تعداد صفحات: ۱۱ صفحه

فرمت فایل:  pdf

این فایل تهیه شده چگونگی فروش سهام را که سهامداران باید  از طریق تکمیل فرم نزد کارگزار این فرآیند را سپری کنند، را مورد بررسی قرار می دهد.در مورد قیمت و نحوه درج آن  برای سفارش فروش سرمایه گذار می تواند به سه صورت عمل کند:

۱.درخواست فروش به قیمت بازار: در این نوع درخواست سرمایه گذار  قیمت سهمی را که قصد فروش آن را دارد، در فرم درخواست تعیین نمی کند و در ستون حداقل قیمت عبارت قیمت  روز یا قیمت بازار را قید می کن

۲.درخواست فروش به قیمت معین: این نوع درخواست به این صورت است که سرمایه گذار با استفاده از دانش و اطلاعات مالی به دست آمده خود قیمت سهام  را مشخص می کند.

۳.درخواست فروش محدود: در این نوع درخواست سرمایه گذار قیمتی را به عنوان کف برای کارگزار تعیین می کند.

 

downloadradiosahamدانلود شماره ۱۰

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin