دانلود فایل صوتی اصطلاحات رایج بورس

nokhbegan-start
771, 842, 
دانلود فایل صوتی اصطلاحات رایج بورسReviewed by Shaghayegh on Dec 15Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۳ votes, average: ۴.۳۳ out of ۵)
Loading...

دانلود فایل صوتی اصطلاحات رایج بورس

downloadradiosahamدانلود شماره ۱۶

سلام به کاربران گرامی  رادیو سهام.به منظور آشنایی بیشتر شما عزیزان با اصطلاحات بورس فایل زیر تهیه شده می باشد.

در فایل به بررسی حجم مبنا، دامنه نوسان، گره معاملاتی و انواع روش های سرمایه گذاری در بورس پرداخته می شود.

به طور خلاصه:

۱. حجم مبنا: قرار دادن حجم مبنا در بورس به این دلیل بوده که از نوسان شدید قیمت سهام شرکت ها در طول مدت معاملات جلوگیری می شود، به منظور قانون مند کردن افزایش قیمت سهام شرکت ها این حجم مبنا شکل گرفته می باشد.

نحوه محاسبه حجم مبنا به طور کامل در فایل ذکر شده است.

۲. دامنه نوسان: این طرح با این هدف بنیان گذاری شده است که از نوسان بی رویه سهم ها جلوگیری شود.دامنه نوسان در واقع یک نوع سیاست می باشد، و در صورت نیاز امکان تغییر این سیاست توسط نهاد ناظر وجود دارد.

۳. گره معاملاتی: این مشکل تنها برای تعدادی از نمادها به وجود می آید.به این صورت است که به علت منطبق نشدن قیمت خرید و فروش حداقل به مدت ۱۰ جلسه معاملاتی پی در پی معامله ای صورت نگیرد.چگونگی رفع این مشکل به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته می باشد.

انواع روش های سرمایه گذاری

۱.مستقیم: افراد خودشان به طور مستقیم و بدون واسطه وارد بورس شده و به خرید و فروش می پردازند.

۲.غیر مستقیم: خرید از طریق شرکت های سرمایه گذاری صورت می گیرد و افراد در سود و زیان شرکت شریک می شوند.

تهیه کننده: WWW.SENA.IR

نوع فایل: فایل صوتی

حجم فایل: ۲.۲۲ مگابایت

 

downloadradiosahamدانلود شماره ۱۶

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin