برنامه تایرا برای ورود به چند کشور آفریقایی

nokhbegan-start
2067, 
برنامه تایرا برای ورود به چند کشور آفریقاییReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 13Rating: 4.0برنامه تایرا برای ورود به چند کشور آفریقاییبرنامه تایرا برای ورود به چند کشور آفریقایی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

گفته می شود گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با مشارکت کشور آفریقایی نامیبیا اقدام به ساخت تراکتورهای ایرانی در این کشور آفریقایی می کند. قرار است قطعات محصولات تراکتورسازی ایران به صورت SKD از ایران به نامیبیا انتقال و در این کشور آفریقایی مونتاژ شود. اهمیت نامیبیا به واسطه دسترسی به بازارهای جنوب و جنوب غرب آفریقا است.

برنامه تایرا برای ورود به چند کشور آفریقایی

راه اندازی خط تولید ۵ هزار دستگاه تراکتور در نامیبیا / سهام تراکتورسازی ۳۰ و نامیبیا ۷۰

به گزارش رادیوسهام ، مدیر صادرات شرکت تراکتورسازی ایران ضمن تایید خبر فوق گفت: طبق قرارداد منعقد شده با نامیبیا، قرار است تقریبا صد درصد قطعات تولید تراکتور به کشور نامیبیا ارسال شود و مونتاژ قطعات و تولید محصول نهایی در آن کشور انجام شود.

خط تولید توسط تراکتورسازی ایران و با هزینه نامیبیا راه اندازی خواهد شد. این خط تولید، ظرفیت تولید سالانه ۵ هزار دستگاه تراکتور داشته که از طریق نامیبیا به سایر کشورهای آفریقایی نیز صادر خواهد شد. در صورت وجود تقاضای مناسب، امکان افزایش تیراژ تولید در سال های آینده وجود دارد. در این مشارکت، ۳۰ درصد سهم تراکتورسازی ایران و ۷۰ درصد متعلق به نامیبیا می باشد.

برنامه «تایرا» برای ورود به چند کشور آفریقایی

اندبیلی در خصوص قیمت تراکتورهای تولید شده در نامیبیا  گفت : هنوز قیمت نهایی محصولات در نامیبیا مشخص نشده؛ ولی احتمالا قیمت های صادراتی از قیمت فروش داخلی بالاتر خواهد بود.

ضمن اینکه ورود به چند کشور دیگر آفریقایی مشابه نامیبیا و تولید محصول مشترک، در برنامه های آتی این مجموعه می باشد.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin