دانلود فایل صوتی آشنایی با انواع افزایش سرمایه ها

nokhbegan-start
771, 842, 
دانلود فایل صوتی آشنایی با انواع افزایش سرمایه هاReviewed by Shaghayegh on Jan 10Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دانلود فایل صوتی آشنایی با انواع افزایش سرمایه ها

downloadradiosahamدانلود شماره ۳۱

سلام به کاربران گرامی رادیو سهام.امروز هم یک فایل صوتی دیگری را برای شما تهیه کرده ایم، که امیدواریم برای شما عزیزان در جهت بالا بردن اطلاعات بورسی مفید باشد.

شرکت ها از طریق مختلفی سرمایه خود را افزایش می دهند که به شرح زیر است:

۱. افزایش سرمایه از طریق سود انباشته: در اجرای این روش دانستن یک نکته بسیار مهم است و آن هم این است که در اجرای این روش ثروت سهامداران هیچ تغییری نمی کند و فقط تعداد سهام آنها بیشتر می شود.جزییات بیشتر در فایل مورد بررسی قرار گرفته است.

۲. افزایش سرمایه از محل آورده: این نوع از افزایش سرمایه زمانی صورت می گیرد که شرکت منابع لازم را در اختیار ندارد.

که به دو صورت صورت می گیرد:

الف: از طریق اعطای حق تقدم جدید به سهامداران فعلی

ب: در صورت تصویب مجمع فوق العاده

حق تقدم چیست؟

اشاره مستقیم حق تقدم به سهامداران اصلی شرکت است که برای آنها حقی ، به اسم حق تقدم در نظر می گیرد. که به منظور افزایش سرمایه شرکت است.

که سهامدار سه کار را می تواند در ارتباط با حق تقدم انجام دهد:

الف: مبلغ حق تقدم را دریافت و سهام جدید را دریافت کند.

ب: فروش حق تقدم و عدم مشارکت در افزایش سرمایه

ج: فروش حق تقدم در بازار

اندوخته (سود انباشته) چیست؟

نگهداری بخشی از سود سالیانه شرکت برای مصارف خاص را اندوخته می گویند. انواع انوخته:

۱. انوخته عادی: اندوخته عادی نوعی از اندوخته است که با رضایت سهامداران صورت می گیرد.

۲. اندوخته قانونی: این اندوخته بر اساس قانون می باشد که شرکت ها را مجبور به نگهداری ۱۰ درصد از سودشان در شرکت می کند. یک استثنای مهمی هم وجود دارد که در فایل به طور کامل بررسی شده است.

سود هر سهم چیست؟

نتیجه فعالیت های مالی شرکت در طول یک سال که به هر سهم تعلق می گیرد را EPS یا همان سود هر سهم می گویند.

تهیه کننده: www.irvex.ir

نوع فایل: فایل صوتی

حجم فایل: ۱۳ مگابایت

downloadradiosahamدانلود شماره ۳۱

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

خبر انتخاب شده برای شما

یارانه نقدی کی واریز می‌شود؟
یارانه نقدی مهرماه یک روز زودتر از مطابق معمول، ساعت ۲۴ پنج‌شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin