فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کرد

nokhbegan-start
2067, 2068, 
فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کردReviewed by رادیو سهام on Feb 2Rating: 5.0فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کردفولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده را اعلام کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

فولاد مبارکه زمان مجمع فوق العاده برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۷۳ درصدی را اعلام کرد تا با تصویب سهامداران به بزرگترین شرکت بورس از لحاظ سرمایه اسمی تبدیل شود.

به گزارش رادیو سهام، شرکت فولاد مبارکه با دریافت مجوز افزایش سرمایه ۷۳ درصدی از سازمان بورس، زمان مجمع فوق العاده را اعلام کرد تا در صورت تصویب سهامداران به بزرگترین شرکت بورسی از لحاظ سرمایه اسمی تبدیل شود.

بر این اساس،”فولاد” ساعت ۹ روز چهارشنبه ۲۴ بهمن در شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت به این مجمع می رود تا سرمایه فعلی را از ۷.۵ به ۱۳ هزار میلیارد تومان از محل جذاب سود انباشته برساند.

این تامین مالی ۵.۵ هزار میلیارد تومانی با ۴ هدف بازیافت مخارج سرمایه ای طرح های در دست اجرا، بازیافت مخارج سرمایه ای مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های فرعی و وابسته، بازیافت مخارج سرمایه ای تملک سرمایه گذاری های بلند مدت و اصلاح ساختار مالی صورت می گیرد.

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin