پرداخت سود هزار میلیاردی بانک پارسیان به سپرده‌گذاران

nokhbegan-start
2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

میزان درآمد بانک پارسیان از محل وام‌های پرداختی، حدود ۲۵۴ میلیارد تومان کمتر از میزان سودی است که به سپرده‌گذاران خود می‌پردازد. بانک پارسیان در خرداد ماه امسال بیش از هزار و ۷۷ میلیارد تومان به سپرده‌گذاران خود سود پرداخته کرده و از سوی دیگر از محل وام‌های اعطایی ۸۲۳ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

بانک پارسیان با دارایی بیش از ۶۲ هزار میلیارد تومانی، بدهی ۵۹ هزار میلیارد تومانی و سرمایه ۲٫۳ هزار میلیارد تومانی تازه‌ترین کارنامه عملکرد خود را منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از تجارت‌نیوز، بانک پارسیان که با نماد بورسی «وپارس» در بازار سرمایه نیز در حال فعالیت بوده، گزارش عملکرد خرداد ماه سال جاری را بر روی سایت کدال قرار داد.

بانک پارسیان در خرداد ماه سال جاری ۸٫۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است. با تسویه ۴٫۶ هزار میلیارد تومان از وام‌ها و اعطای وام‌های جدید، مانده تسهیلات این بانک در پایان خرداد ماه امسال به ۹۵٫۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.

همچنین بانک پارسیان در خرداد ماه امسال بیشتر از آنچه که شاهد خروج سپرده باشد، سپرده جذب کرده است.

طی دوره مذکور بانک پارسیان در حالی که موفق شده ۷۱٫۹ هزار میلیارد تومان سپرده جذب کند، حدود هفت هزار میلیارد تومان سپرده از دست داده است. در مجموع مانده سپرده‌های بانکی بانک پارسیان در پایان خرداد ماه امسال به ۹۹٫۷ هزار میلیارد تومان رسیده است.

پرداخت سود هزار میلیاردی بانک پارسیان به سپرده‌گذاران

میزان درآمد بانک پارسیان از محل وام‌های پرداختی، حدود ۲۵۴ میلیارد تومان کمتر از میزان سودی است که به سپرده‌گذاران خود می‌پردازد.

بانک پارسیان در خرداد ماه امسال بیش از هزار و ۷۷ میلیارد تومان به سپرده‌گذاران خود سود پرداخته کرده و از سوی دیگر از محل وام‌های اعطایی ۸۲۳ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin