تسهیلات بانک تجارت برای «کگل»

nokhbegan-start
2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

بانک تجارت تسهیلاتی در اختیار پروژه‌های شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر قرار می‌دهد.

به گزارش رادیو سهام، رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت طی دیداری با جمشید ملارحمان در محل دفتر شرکت گل‌گهر، با تاکید بر مطلب فوق تصریح کرد: این بانک تسهیلاتی در اختیار پروژه‌های شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر، طرح گندله‌سازی خرامه و سایر طرح‌های توسعه منطقه گل‌گهر قرار می‌دهد.

دولت‌آبادی که همراه با تیم اعتباری و ارزی بانک تجارت در این جلسه حضور یافته بود، افزود: این بانک در عین حال به‌منظور تضمین اوراق صکوک اجاره، همکاری‌های لازم را با شرکت‌های منطقه گل‌گهر انجام خواهد داد. در این جلسه جمشید ملارحمان ضمن ابراز قدردانی از مدیرعامل بانک تجارت در ارتباط با همکاری با مجموعه شرکت‌های گل‌گهر، به معرفی وضعیت جاری شرکت و طرح‌های در دست اقدام پرداخت.

ملارحمان به فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه گل‌گهر اشاره کرد و خواستار تعمیق همکاری‌های دوجانبه شد. مدیرعامل بانک تجارت نیز ضمن ارزنده شمردن روابط موجود میان دو مجموعه، از موافقت مجموعه متبوع خود برای گسترش روابط دو طرف خبر داد و بر آن تاکید کرد. اخیرا در راستای افزایش همکاری‌های دو طرف، بانک تجارت پروانه بهره‌برداری معدن گل‌گهر را به‌عنوان وثیقه پذیرفت که این امر با استقبال فعالان بخش معدن مواجه شده است.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin