پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان هفته جاری | قیمت طلا تا پایان ماه صفر ثابت است

nokhbegan-start
2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: ۳.۰۰ out of ۵)
Loading...

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با توجه به اینکه روزهای پایانی ماه صفر را پشت سر می‌گذاریم به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان ماه صفر در محدوده ۴۰۵ هزار تومان ثابت باقی بماند. پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان هفته جاری | قیمت طلا تا پایان ماه صفر ثابت است

به گزارش رادیو سهام، با توجه به نگرانی‌های ناشی از درگیری نظامی ترکیه و سوریه به اضافه تشدید احتمالی تقاضا در هفته پیش‌رو به واسطه افزایش سفر زیارتی به عراق در کنار افت صادرات غیرنفتی و عدم بازگشت بخش قابل توجهی از دلارهای غیرنفتی فعالان بازار چشم‌انداز نوسان مقطعی را برای بازار ارز ترسیم می‌کردند. این در حالی است که برآوردهای هفته گذشته نشان می‌دهد دلار بدون تغییر جایگاه خود را حفظ کرده، بورس منفی یک درصد بازدهی منفی را تجربه کرده و طلا و سکه هم یک درصد بازدهی منفی داشته است. همچنین فعالان بازار معتقدند چنانچه بازدهی منفی در بازار طلا و سکه ادامه‌دار باشد ممکن است که سکه به آن سوی مرزها قاچاق شود.

حال آیا ممکن است که بانک مرکزی این بار هم با کنترل‌هایش مانع از این نوسان‌ ارزی شود که احتمالا می‌تواند به بازار طلا هم سرایت کند؟

قیمت انس جهانی طلا ثابت باقی ماند

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا در پاسخ به این پرسش که قیمت طلا تا پایان هفته جاری چه تغییری خواهد کرد؟ به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به اینکه روزهای پایانی ماه صفر را پشت سر می‌گذاریم به نظر می رسد که قیمت طلا تا پایان ماه صفر در محدوده ۴۰۵ هزار تومان ثابت باقی بماند؛ این در حالی است که قیمت انس جهانی طلا هم بر محور یک هزار و ۴۹۰ هزار تومان ثابت باقی مانده و تغییری نکرده است. بنابراین ثبات قیمت طلا ادامه‌دار است.

محمد کشتی‌آرای افزود: در این روزها با کاهش چشمگیر تقاضا رو‌به‌رو هستیم. داد و ستدها نیز در بازار آن طور که باید انجام نمی‌شود. بر اساس آخرین معاملات انجام شده هر قطعه سکه تمام بهار آزادی سه میلیون و ۹۷۵ هزار تومان، نیم سکه دو میلیون و ۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، سکه گرمی نیز ۸۴۰ هزار تومان معامله شده است. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۵ هزار تومان مورد داد و ستد قرار گرفته است.

او درباره قاچاق سکه به سایر کشورها هم اظهار کرد: ما معتقدیم چنانچه این حباب منفی قیمت ها ادامه دار باشد سکه نیز به سایر کشورها قاچاق خواهد شد. این در حالی است که هنوز قاچاق سکه به سایر مرزها و کشورها رخ نداده است.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

اجاره‌ مسکن در سال ۹۹ جهش نخواهد داشت
با وجود آنکه آمار کلی از رشد ۳۳ درصدی معاملات مسکن در کشور طی ۱۰ ماهه ابتدای امسال حکایت دارد که بخش قابل توجهی از آن به هشت ماهه اول برمی گردد، به یکباره خرید و فروشها در دو ماه اخیر با افت ۳۲ و ۳۰ درصد مواجه شده است؛
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
[ulp id='tOuzPWWzhTm49g9L']

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin