سهم ۹ درصدی گل‌گهر از کل ارزش فروش شرکت‌های معدنی بورسی

nokhbegan-start
2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

مدیرعامل شرکت معدنی گل گهر با تاکید به امر پژوهش در این شرکت از سهم ۹ درصدی کگل در میان کل فروش شرکت‌های معدنی خبر داد.

به گزارش رادیو سهام، مدیرعامل کگل گفت: شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر توانسته است بالاترین میزان رشد فروش را در میان غول‌های معدنی کسب کند.فروش این شرکت به بیش از یک‌هزار و ۲۳۳میلیارد تومان در آبان‌ماه رسید. این درحالی است که ارزش کل فروش شرکت‌های معدنی در بورس تهران بیش از ۹۸ هزار میلیارد تومان گزارش شده که گل‌گهر سهم ۹ درصدی از این مبلغ را از آن خود کرده است.

این شرکت در حوزه سنگ‌آهن و فولاد دارای پژوهشکده است و در زمینه فعالیت‌های توسعه‌ای گل‌گهر و منطقه فعالیت دارد. به گفته مدیرعامل این شرکت، پژوهشکده یادشده باید برای دستیابی به الزامات و استانداردهای بین‌المللی از سوی گل‌گهر متمرکز شود. جمشید ملارحمن در این باره گفت: با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های فراوان در منطقه گل‌گهر، توجه به حوزه پژوهش امری ضروری است. وی بر این باور است که برای طرح‌های پژوهشی – تحقیقاتی نباید هیچ‌گونه محدودیت مالی وجود داشته باشد.

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin