«کگل» به هر سهم ۶۹۹ ریال اختصاص داد

nokhbegan-start
2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ به صورت حسابررسی شده، به ازای هر سهم خود ۶۹۹ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده کاهش ۳ درصدی را نشان می‌دهد. «کگل» به هر سهم ۶۹۹ ریال اختصاص داد

به گزارش رادیو سهام، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با سرمایه ۴۸ میلیون ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دوره یاد شده، مبلغ ۲۵ هزار و ۱۶۵ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۹۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۴۵ درصدی برخوردار است.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش حسابرسی شده، کاهش سود هر سهم را به دلیل افزایش مالیات بردرآمد اعلام کرده است.

کگل” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۷ هزار و ۲۳۵ میلیارد و ۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۸۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۲۷ درصدی نسبت به سال گذشته، ۷۷۹ ریال و سود خالص را ۳۰ هزار و ۴۵۱ میلیارد و ۶۴۷ میلیون ریال اعلام کرده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin