“کگل” به هر سهم ۱۳۶۱ ریال اختصاص داد

nokhbegan-start
2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۶۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۱۹۶ اعلام شده بود، از افزایش ۱۴ درصدی برخوردار است. "کگل" به هر سهم ۱۳۶۱ ریال اختصاص داد

به گزارش رادیو سهام، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با سرمایه ۴۸ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دوره یاد شده، مبلغ ۶۵ هزار و ۳۱۰ میلیارد و ۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۳۶۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۴ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، تغییری مشاهده نمی‌شود.

“کگل” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۳ هزار و ۳۹ میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۱۹۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۱۶ درصدی نسبت به سال گذشته، یک هزار و ۴۳۵ ریال و سود خالص را ۶۸ هزار و ۸۷۴ میلیارد و ۶۸۹ میلیون ریال اعلام کرده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹۷۰dar60paeiin